اکانت قانونی ظرفیتی Hell Let Loose

450,000 تومان650,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400
توسعه دهنده ها : Black Matter Pty Ltd
ناشر ها : Team17, Team17 Digital Limited
ژانر: Tactical shooter, Indie game, Strategy Video Game
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

 

بازی Hell Let Loose یک بازی شوتر اول شخص استراتژیک در مقیاس بزرگ و آنلاین است که شامل نبرد بین تیمهای 50 نفره با کلاس‌های پیاده‌نظام، تانک ها و توپخانه است. این بازی با دیگر عناوین شوتر که امروزه عرضه می‌شوند متفاوت است و در آن نبردهای سریع وجود ندارد، بلکه ارتباطات درست با هم تیمی‌ها یک نکته کلیدی در بازی است و همه افراد در تیم باید نقش خود را به درستی اجرا کنند.  بازی شامل 10 نقشه بسیار دقیق از جبهه‌های غربی جنگ جهانی دوم است که یکی از آن‌ها در میان درختان و دشت کوهستانی هورتگن واقع شده است. منطقه‌ای که در پاییز سال 1944، جنگی بین نیرو‌های آمریکا و آلمان نازی شکل گرفت که تا امروز به‌عنوان طولانی‌ترین نبرد ارتش آمریکا شناخته می‌شود.

به صورت کلی دو نوع بازی شوتر وجود دارد، شوترهای آرکید (Arcade) و شوترهای واقع گرایانه (Realistic). شوترهای آرکید توسط اغلب بازیکنان شناخته شده هستند و بارزترین مثال آن، بازی‌های Call of Duty و Battlefield هستند، این سبک از شوترها معمولاً چالش زیادی برای بازیکن ایجاد نمی‌کند و بازیکن می‌تواند به سادگی دشمنان را از پای دربیاورد. همچنین در این نوع از بازی‌های شوتر، المان‌های واقع گرایانه وجود ندارد. برای مثال ممکن است کاراکتر شما حتی با دریافت ضربه‌های متعدد از دشمن، باز هم زنده بماند.

اما برخلاف بازی‌های شوتر آرکید، وظیفه شوترهای واقع گرایانه این است که جنگ را به دقیق‌ترین شکل ممکن شبیه سازی کنند. در این بازی‌ها حتی کوچک‌ترین جزئیات هم اهمیت دارند. برای مثال شما به راحتی با برخورد یک یا دو گلوله، جان خود را از دست می‌دهید، اگر بخواهید به دشمنی در فاصله دور شلیک کنید پس از مدتی گلوله شما در مسیر با افت ارتفاع مواجه می‌شود و ممکن است به دشمن برخورد نکند. هنگام شلیک باید به جهت وزش باد توجه کنید چون برروی جهت حرکت گلوله تاثیر می‌گذارد.

hell let loose 4

بازی Hell Let Loose دارای دو حالت تهاجمی (Offensive) و جنگی (Warfare) است که در آن تیم‌های 50 نفره به گروه‌های جداگانه پیاده‌نظام، گروه عملیات شناسایی و تانک تقسیم می‌شوند. هر تیم دارای رهبر مخصوص خود و هر فرد مجموعه‌ای متفاوت از نقش‌ها را خواهد داشت. این نقش‌ها شامل مواردی مانند تفنگدار، پزشک، تیربارچی، خدمه تانک، تک تیرانداز و چشم انداز است. البته موارد دیگری نیز در تشکیل یک گروه قوی تاثیر دارند. هر عنصر در بازی کلیدی است و هیچ واحدی بدون دیگری نمی‌تواند زنده بماند. هرکسی که سعی کند به‌تنهایی بازی را پیش ببرد قطعا خیلی زود به دردسر خواهد افتاد. به عنوان مثال، یک تفنگدار با سلاح اتوماتیک برای آتش سرکوب بسیار مناسب است. اما خیلی زود تیرهایش تمام خواهد شد. در این بازی، مانند دیگر عناوین شوتر و اکشن، نمی‌توانید به سادگی از روی اسلحه دیگران عبور کنید و تیر جمع کنید، در عوض، یک تفنگدار با سلاح اتوماتیک به یک تفنگدار معمولی احتیاج دارد تا جعبه تهیه مهمات را در نزدیکی رها کند. در همین حال، اگر در حین نبرد کشته شوید، تنها کسی که می‌تواند شما را نجات دهد پزشک تیم خواهد بود.

معرفی بازی Hell Let Loose

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Hell Let Loose”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

450,000 تومان650,000 تومان
( 0 نظر )