اکانت قانونی ظرفیتی Guilty Gear Strive

110,000 تومان680,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 21 خرداد 1400
توسعه دهنده: Arc System Works
ناشر: Arc System Works, BANDAI NAMCO Entertainment Europe, Sega
ژانر: Fighting
پلتفرم ها:  PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows, Arcade
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

مبارزات به سبک انیمه های ژاپنی همواره تفاوت خاصی با سایر مبارزات داشته‌اند و به همین دلیل هم جذابیت و نوآوری خاصی را به مخاطبان ارائه می‌دادند. برای افرادی که از روند کلاسیک بازی‌های مبارزه‌ای مانند Mortal Kombat یا Tekken خسته شده‌اند، انیمه های مبارزه‌ای می‌تواند جایگزین مناسبی باشد. بازی Guilty Gear: Strive از استودیو Arc System Works عنوانی مبارزه‌ای در همین سبک متفاوت و جذاب است.

Guilty Gear Strive

این بازی آخرین شماره در سری بازی‌های Guilty Gears بود که روایت داستانی شماره‌های قبلی را ادامه می‌دهد. شما در این بازی آخرین رویارویی با That Man را تجربه خواهید کرد، فردی که مسئول تباهی و نابودی بخش زیادی از دنیای بازی بوده است. در بخش داستانی بازی، سرنوشت 15 کاراکتر مختلف دنیای آن را در ماجرایی مهیج، نفس‌گیر و مملو از مبارزات رقم خواهید زد.

بررسی بازی Guilty Gear Strive

گیم‌پلی بازی به مانند سابق به مبارزه دو شخصیت در فضای ۲ بعدی می‌پردازد. با وجود تغییر برخی از سیستم‌ها، مبارزات هنوز هم شباهت زیادی با گذشته دارند. ضربه، دفاع، دش، ضربه‌های هوایی و مکانیزم‌های دیگری که در بازی‌های رایج ژانر مبارزه‌ای می‌توان یافت، در این نسخه هم حضور دارند و ابداً نمی‌توان چنین عنوانی را فارغ از آن‌ها تصور کرد. برخی از شخصیت‌ها براساس سبک مبارزه، فاقد تعدادی از این مکانیزم‌ها هستند و در عوض، کاربر باید به ویژگی‌های دیگری اکتفا کند. این روش طراحی شخصیت‌ها، گیم‌پلی را عمیق و منعطف و تاکید می‌کند که تنها با مهارت می‌توان به رقابت با دشمنان پرداخت.

شروع مسابقات در Guilty Gear Strive


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Guilty Gear Strive”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

110,000 تومان680,000 تومان
( 0 نظر )