اکانت قانونی ظرفیتی Gravel Special Edition

50,000 تومان140,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396
توسعه دهنده ها : Milestone
ناشر ها : Milestone, Square Enix
ژانر: Racing Video Game, Sports Video Game, Simulation Game, Racing, Sports
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, macOS, Mac operating systems
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

اگر برای اولین بار است که نام بازی ماشین سواری Gravel به گوش‌تان می‌خورد باید گفت که این پروژه اوایل سال جاری معرفی شد و کاربران در این بازی در یک برنامه تلویزیونی خیالی به نام Gravel Channel Web TV قرار می‌گیرند. در جریان حالت Career این بازی کاربران قادر خواهند بود که در ۵۰ مسیر مختلف که در ۱۶ محیط متفاوت اتفاق می‌افتد، رانندگی کنند. یکی از ویژگی‌هایی که Gravel را از بازی‌های مشابه متمایز می‌کند، ۴ حالت مختلف آن است که در بخش اصلی Career جای گرفته است. این حالت‌های شامل Wild Rush، Cross Country، Speed Cross و Stadium می‌شود که توانستیم در تریلر پیشین این بازی که در نمایشگاه گیمز‌کام 2017 منتشر شد نگاهی به حالت‌های یاد شده بیاندازیم.

Gravel Xbox One Review: Addictive, but could be longer | Windows Central

مسابقات در حالت Wildrush بیشتر جنبه مبارزه‌ای به خود می‌گیرد و وقایع آن نیز در مسیر‌های طبیعی رخ می‌دهد. در آن سو در بخش Cross Country، بازی کاربران را در محیط باز رها می کند تا کاربران بتوانند برای پیدا کردن مسیر نزدیک‌تر به نقطه پایان با یکدیگر به رقابت بپردازند. از طرفی حالت Speed Cross به کاربران اجازه می‌دهد که مسابقات خود را در مسیر‌های رسمی آفرود انجام دهند و در بخش Stadium به مسیر‌های سنتی ملحق شوند و پرش‌هایی داشته باشند. گفتنی است که حالت‌های یاد شده هفته گذشته در جریان نمایشگاه گیمز‌کام 2017 قابل بازی بود و بازدیدکنندگان توانستند این بازی را تجربه کنند.

GRAVEL - PS4 Review - PlayStation Country

حالت های هیجان انگیز بازی Gravel

کراس کانتری: این بخش شامل مناطق بزرگ با چیدمان‌های مختلف و مناسب برای رقابت در مسابقات ایست بازرسی است. در کراس کانتری می‌توانید از میان آبشاری با شفق قطبی به عنوان پس‌زمینه بازی با ماشین‌های خفن خود رد شده و یا در بزرگترین بیابان‌های جهان دست به حرکات هیجانی بزنید.

ویلد راش: وحشی‌ترین مکان‌هایی که می‌توانید در آن‌ها در مسابقات ماشین سواری شرکت کنید در این قسمت وجود دارند. محیط‌های منحصربه‌فرد با موانع طبیعی که شما را مجبور می‌کنند تا از میان دامنه‌های یک کوه، در جزایر بهشتی و از میان انبوه زباله‌ها و سنگ‌های معدن عبور کرده و مسابقه دهید.

سرعت کراس: این بخش شامل مسابقات حرفه‌ای در زیباترین مسیرهای جهان است. مسیرهای این حالت برگرفته از دنیای واقعی بوده و از اروپا تا آمریکا در هر جایی جایی بخواهید، می‌توانید مهارت‌های خود را در ماشین سواری نشان دهید.

استادیوم: این حالت از بازی Gravel سرشار از عرصه‌های واقعی و تخیلی و پر از پرش‌ها و چیدمان‌های دیدنی است.

GRAVEL - PS4 Review - PlayStation Country

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Gravel Special Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

50,000 تومان140,000 تومان
( 0 نظر )