اکانت قانونی ظرفیتی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

130,000 تومان620,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 آبان 1400
توسعه دهنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
ژانر: Action-adventure
پلتفرم ها: ,Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S Android, iOS
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

اگرچه نزدیک به یک دهه از انتشار جدیدترین نسخه Grand Theft Auto می‌گذرد، راکستار تمام تمرکز خود را روی پشتیبانی از GTA Online و Red Dead Online قرار داده و چیزی از برنامه‌های خود برای آینده مجموعه مشهور نمی‌گوید. با این حال، شایعه‌های زیادی طی ماه‌های گذشته به گوش رسیده‌اند. اینطور که به نظر می‌رسد، جدیدترین نسخه GTA یک کالکشن بوده و نسخه ریمستر سه بازی قدیمی Vice City ،Grand Theft Auto III و San Andreas را خود جای داده است. اینطور که به نظر می‌رسد، ریمسترها با انجین گرافیکی آنریل توسعه یافته و بافت‌های مدل‌ها حالا دارای جزئیات بیشتری هستند. همچنین سیستم نورپردازی تغییر کرده و مکانیک‌ کاورگیری هم به بازی‌ها اضافه شده تا درگیری‌های مسلحانه هیجان‌انگیزتر از قبل شوند. به این موارد باید بازسازی تمامی سینماتیک‌ها و اعمال بهبود در سیستم تیراندازی را افزود.

GTA The Trilogy Definitive Edition gameplay: Everything announced so far

سه شهر نمادین، سه داستان خارق‌العاده. سه گانه کلاسیک GTA Trilogy شامل Grand Theft Auto III، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas را به صورت به‌روزرسانی شده در نسل‌های جدید، با نورپردازی جدید و ارتقا محیط بازی، تکسچرهای با کیفیت بالا، میدان دید بیشتر و نحوه کنترل و نشانه گیری به سبک GTA V و بسیاری تغییرات دیگر در دنیاهایی محبوب با جزئیات بسیار بالا تجربه کنید.

GTA Trilogy gameplay leaks online ahead of launch | GamesRadar+

راک استار از حذف نسخه‌های اصلی بازی‌ها از فروشگاه خبر داده و از هفته آینده، دیگر نمی‌توانید سه بازی گفته شده را خریداری کنید. مشخص نیست افرادی که بازی‌های GTA 3، GTA Vice City‌ و GTA San Adereas را خریداری کرده‌اند، چطور تحت تأثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت. ممکن است این افراد بتوانند بدون پرداخت هزینه اضافه، ریمستر سه گانه GTA را دریافت کنند، البته راک استار تابه‌حال از چنین سیاست‌های بازی‌کن پسند استفاده نکرده است.

GTA The Trilogy Definitive Edition ریمستر سه گانه GTA

 

 

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.