اکانت قانونی ظرفیتی Death’s Door

120,000 تومان250,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 29 تیر 1400
توسعه دهنده ها : Acid Nerve
ناشر ها : Devolver Digital
ژانر: Indie game, Role-playing Video Game, Action-adventure game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

بازی Death’s Door شما را به دنیای مردگان بازگردانده و ماموریت‌های عجیب و غریبی برای‌تان خواهد داشت که باید به عنوان یک سارق به سراغشان بروید. شما باید به مجموعه‌ای از جانوران و نیمه خدایان غلبه کرده و ماموریت‌های خود را به پایان برسانید. بازی از تیر و جادو به عنوان سلاح‌های اصلی در بازی استفاده می‌کند و شما نیز می‌توانید آماز شخصیت خود را شخصی سازی کرده و تسلط بیشتری روی توانایی‌های خود داشته باشید. بازی دارای به روزرسانی‌هایی است که به شما کمک کرده و برتری کاملی را نسبت به دشمنان‌تان ایجاد خواهد کرد. کافی است که در بازی پیش روی کرده و گشت و گذارهایی را در جهان بازی انجام دهید.

بررسی بازی Death's Door

بازی Death’s Door دارای رمز و رازهای تاریکی است و می‌توانید با داستان‌ها و انگیزه‌های بسیاری آن‌ها را پیدا کنید. باید داستان کمدی همراه با غم بازی را تجربه کنید و تاریکی نهایی را پیدا کنید. روح‌ها در بازی اهمیت بسیار زیادی دارند و نقش کلاغ‌ها هم در آن زیاد خواهد بود. هر کدام از آن‌ها دارای منشا خاصی هستند و می‌توانید با کشف هرکدام از آن‌ها جلو بروید. بنابراین، اصل اساسی بازی را فراموش نکرده و سعی کنید که با پیدا کردن سرنخ‌ها، ظالمین را در بازی نابود کنید.

گیم پلی بازی با زاویه دوربین ایزومتریک پیاده‌سازی شده و تلفیقی از مبارزات و حل کردن معماهای سبک پلتفرمر است. مراحل بازی متشکل از دنیاهای مختلفی است که هرکدام سبک و سیاق خاص خود را داشته و دشمنان متفاوتی را در خود جای‌داده‌اند. برای مثال وارد محیط‌های جنگلی می‌شوید که رئیس آن بخش یک موجود قورباغه شکل بوده و یا وارد کوهستان‌های برفی شده که مملو از جانورانی شبیه به Yetti ها است. کاراکترتان با استفاده از شمشیر قرمزرنگ خود در برابر دشمنان رفته و آن‌ها را به درک واصل خواهد کرد.

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Death’s Door”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

120,000 تومان250,000 تومان
( 0 نظر )