اکانت قانونی ظرفیتی Children of Morta

110,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1398
توسعه دهنده: Dead Mage
ناشر: 11 Bit Studios
ژانر:  Action role-playing, Roguelike
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, MacOS
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Children of Morta با یک اتفاق مهیب آغاز می‌شود. نیرویی اهریمنی در حال هجوم به کوهستان مورتا است و تنها یک خانواده می‌تواند در برابر هجمه نیرویی که هر چند سده یک‌بار ظهور ‌‌می‌کند بایستد؛ خانواده برگوسن‌ها.

استودیوی ایرانی Dead Mage که قبلاً عناوینی مانند سری گرشاسپ و سری شمشیر تاریکی را در کارنامه داشته، این بار با عنوانی جاه‌طلبانه‌تر از هر زمان دیگر بازگشته و یک ارمغان بزرگ برای گیمرها دارد؛ تولید ایرانی و استاندارد جهانی.

Children of Morta - Wikipedia

خانه‌ی برگسون‌ها در Children of Morta اهمیت بسیاری زیادی دارد. پس از هر بار مردن و دوباره زنده شدن در خانه احیا خواهید شد. خرده‌ داستان‌هایی که در این خانه روایت می‌شود و البته طراحی چشمگیرش، آهسته آهسته به آن هویتی مستقل و قدرتمند می‌بخشند و آن را مانند شخصیتی پرداخت‌شده دوست‌داشتنی می‌کند. این خانه به مکانی تبدیل می‌شود که برایتان معنای معینی دارد و از سپری کردن وقت و توجه به جزییات آن لذت خواهید برد. اکثر اوقات با بازگشت به خانه خرده داستان‌هایی به نمایش در می‌آید که تاثیر زیادی بر روی داستان اصلی و به‌خصوص شخصیت‌پردازی شخصیت‌ها می‌گذارد.

Children of Morta – IT RUNS IN THE FAMILY – Children of Morta is a story-driven hack'n'slash game with roguelite elements where you help family of Bergsons defend Mount Morta against the

بازی‌های روگ‌لایک به خاطر سخت‌گیری عجیبی که روی مخاطباشان دارند، همواره فقط سلیقه‌ی تعداد کمی را پوشش داده‌اند. دستاوردی که Children of Morta به آن رسیده، آلترنتیو سبکی است که ذاتا باید مخاطبش را به چالش بکشد و اصولا داستان در آن جایی برای خودنمایی ندارد؛ فرزندان مورتا هم خوب قصه می‌گوید و هم مخاطبش را عمدا به چالش نمی‌کشد. اهمیتی ندارد که مخاطب این سبک باشید یا نباشید؛ فرزندان مورتا عنوانی است که هدف خودش یعنی قصه‌گویی را بالاتر از قرار گرفتن در قالب یک ژانر قرار می‌دهد و با این حال بازی خوش‌ساختی باقی می‌ماند.

Free Children Of Morta Family Trials Update Available Now - Game Informer

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Children of Morta”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.