اکانت قانونی ظرفیتی Celeste

90,000 تومان240,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 بهمن 1396
توسعه دهنده ها : Maddy Makes Games, Extremely OK Games, Ltd.
ناشر ها : Maddy Makes Games
ژانر: Platform game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, macOS, Linux, Google Stadia, Mac operating systems
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Celeste را میتوان یکی از بهترین بازی‌های مستقل سال 2018 دانست که برای کامپیوترهای شخصی و سایر پلتفرم ها منتشر شده است، این بازی که در ژانر پلتفرمر طراحی شده، داستان دختری را روایت می کند که باید به نک قله‌ی یک کوه به نام Celeste برسد. Celeste در مدت زمان کوتاهی موفق شده نظر کاربران و منتقدان را به خود جلب کند و امتیازات بسیار بالایی نیز به دست بیاورد. توسعه‌دهندگان این بازی که یک تیم بسیار کوچک هستند، مدت زمان بسیاری را صرف توسعه‌ی بازی خودکرده‌اند. بااینکه Celeste در زمینه‌ی گرافیکی ضعف‌هایی دارد اما گیم پلی بازی آن‌قدر جذاب طراحی‌شده که ضعف‌های بازی در دیگر بخش‌ها زیاد به چشم نخواهد آمد.

بازی  Celeste – بررسی جامع و کامل سلست به‌همراه تریلر

داستان بازی در مورد دختری به نام Madeline است که قصد دارد به نوک قله‌ی کوه Celeste سعود کند، Madeline در راه خود با سختی‌های زیادی روبه رو می‌شود، از جمله این سختی‌ها می‌توان به عوامل طبیعی و موجودات خطرناک اشاره کرد، بازی بیش از 100 مرحله‌ی مختلف دارد که بازیکنان در هر مرحله با چالشی جدید روبه رو خواهند شد. روند سخت شدن مراحل تدریجی خواهد بود، شما در مراحل ابتدایی با چالش های ساده ای روبه رو هستید اما هر چقدر که در بازی پیشروی کنید، بازی برای شما سخت تر و چالش‌برانگیزتر خواهد شد.

بررسی بازی سلست


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی Celeste”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

90,000 تومان240,000 تومان
( 0 نظر )