اکانت قانونی ظرفیتی 4 Five Nights at Freddy’s+Sims

110,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

Five Nights At Freddy's 2 - PlayStation Universe

به شغل جدید خود در Freddy Fazbear’s Pizza خوش آمدید – جایی که فانتزی و سرگرمی زنده می شود! کشف کنید که چرا کودکان و بزرگسالان به طور یکسان فردی و دوستان انیماترونیک او را دوست دارند، زیرا از یک سری برخوردهای وحشتناک با گروه بازیگران ماشین های قاتل که شب ها در سالن های پیتزا فروشی به دنبال بازدیدکنندگان ناخواسته پرسه می زنند، جان سالم به در می برید. به یاد داشته باشید: Fazbear Entertainment هیچ مسئولیتی در قبال مرگ یا قطعه قطعه شدن تصادفی یا عمدی ندارد.

Five Nights at Freddy's: Core Collection - PlayStation 4


The Sims 4 - Download for Mac Free

مجموعه Sims که یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین بازی های ویدیویی تاریخ است در واقع یک بازی شبیه ساز زندگی است که توسط شرکت سیمز، توسع و توسط شرکت Electronic Arts منتشر شده است.

روند بازی به این صورت است که بازیکن شخصیت هایی (سیم) می سازد و با توجه به نیازهای او، فرمان های لازم را به او می دهد. این کاراکتر می تواند سر کار برود،  می‌تواند روابط دوستانه یا عاطفی با دیگران برقرار کند، اقدام به انجام فعالیت‌هایی چون رفتن به برخی شغل‌های خاص، رفتن به پیک‌نیک، داشتن حیوانات خانگی، خرید فروشگاه و رستوران و… کند.

A beginner's guide to The Sims 4 on consoles | GodisaGeek.com

 

 


محصول مورد نظر به صورت دیجیتالی بوده و پس از خرید Username و Password برای شما ارسال میشود و تمامی اکانت ها با گیفت کارت قانونی خریدار شده است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “اکانت قانونی ظرفیتی 4 Five Nights at Freddy’s+Sims”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.