Xbox Game Pass Ultimate – 14 Day

180,000 تومان

برند:

فقط 1 دفعه قابل استفاده است (فقط برای اکانت هایی که قبلاً گیم پس وارد نکردن)

شامل: گلد سه ماهه + ایکس باکس پس سه ماهه + PC Game Pass . هر سه اشتراک در یک بسته قرار دارند و بدون محدودیت ریجن قابل استفاده روی تمامی اکانت ها

شرکت مایکروسافت به تازگی سرویس جدید خود با عنوان ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass را معرفی کرد. این سرویس مشابه سرویس EA Access است که در ایکس باکس وجود دارد. روند کار در این سرویس به این صورت است که با پرداخت حق اشتراک می توانید به بیش از 100 بازی در ایکس باکس وان و ایکس باکس 360 دسترسی داشته باشید که همچنین امکان استفاده از بخش مولتی پلیر نیز دسترسی داشته باشید. هرماه نیز تعدادی بازی عالی و سایر بازی های معمولی به این مجموعه اضافه میشوند. البته فراموش نکنید که برای تجربه بخش چند نفره در ایکس باکس وان و ایکس باکس ۳۶۰، به اشتراک گلد ایکس باکس لایو نیاز خواهید داشت. همچنین در صورتی که ایکس باکس گیم پس Xbox Game Pass را داشته باشید می توانید بازی های Xbox One را با قیمت کمتری با تخفیف خریداری نمایید.
شما تا زمانی که عضو این سرویس هستید می توانید بدون هیچ محدودیتی به بازی های این سرویس دسترسی داشته باشید و آن ها را دانلود کنید. سیستم عضویت در Xbox Game Pass به گونه ای است که حتی اگر شما لغو عضویت کرده باشید و یا حتی بازی را حذف کرده باشید تمام فایل های ذخیره شده و اچیومنت های شما در حساب کاربری تان باقی خواهد ماند. شما می توانید گیفت کارت Xbox Game Pass را از این سایت با اطمینان از اصل بودن و ارزان بودن گیفت کارت خریداری نمایید. ایکس باکس گیم پس آلتیمیت انتخاب مقرون به صرفه تری برای گیمرهایی است که هم ایکس باکس دارند و هم PC. با اینحال گلد در کنار گیم پس برای دو پلتفورم نیز در این بسته گنجانده شده است و میتوانید از بازی های آنلاین نیز لذت ببرید.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Xbox Game Pass Ultimate – 14 Day”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

180,000 تومان
( 0 نظر )