Ghostrunner

1,250,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 20 آبان 1399
توسعه دهنده: One More Level, 3D Realms, Slipgate Ironworks
ناشر: All in! Games SA, 505 Games, Tempex
ژانر: Action, platform
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Android, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

به عنوان جک Ghostrunner ، بازیکن باید با دش ، پریدن ، دویدن روی دیوار و درگیری از محیط های خطرناک عبور کند. بازیکن همچنین با دشمنانی روبرو خواهد شد که باید با دقت آنها را کنترل کرد ، زیرا دشمنان و بازیکن می توانند در یک ضربه کشته شوند. جک می تواند از مکانیکی به نام Sensory Boost استفاده کند ، به او این امکان را می دهد تا سرعت هوا را کم کند و گلوله های هوا را دور بزند و منحرف کند.

Ghostrunner Wallpapers - Top Free Ghostrunner Backgrounds - WallpaperAccessهمانطور که بازی کن در داستان پیشرفت می کند ، آنها توانایی ها و اپگرید های جدیدتری را باز می کنند که می توانند با استفاده از قطعات تترامینو مانند روی سیستم اپگرید استفاده کنند .Ghostrunner در برج Dharma  قرار دارد ، یک اسمان خراش که پس از یک فاجعه جهانی نامشخص معروف به انفجار ، باقی مانده بشریت را در خود جای داده است. Ghostrunner بدون حافظه بیدار می شود ، اما هدف آن آزاد سازی یک هوش مصنوعی معروف به معمار ، ذهن حفظ شده ادام است که برج دارما را ایجاد و بر آن حکمرانی کرد و ابر سربازان Ghostrunners را طراحی کرد ، که به عنوان یک ابزار صلح و پلیس عمل می کند. معتمد خود مارا در کودتایی که بیشتر واحدهای Ghostrunner را نابود کرد ، به معمار خیانت کرد ، در حال حاضر او به عنوان Keymaster شناخته می شود.

Ghostrunner Wallpapers - PlayStation UniverseGhostrunner Wallpapers - Wallpaper Cave

1,250,000 تومان
( 0 نظر )