Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 5 اردیبهشت 1398
توسعه دهنده: Other Ocean Interactive, Other Ocean Emeryville
ناشر: Konami, Konami Digital Entertainment
ژانر: Strategy Video Game, Adventure game, Simulation
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Nintendo Switch, Xbox One
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره , چند نفره

دسته: ,

Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution یک بازی استراتژیک و کارتی می باشد . در این بازی می توانید دسته کارتهای خودتان را از میان بیش از ده هزار قهرمان یا کارت بسازید و از نمادی ترین و به یاد ماندنی ترین قهرمانان Yu Gi Oh برای پیروزی در میدان استفاده کنید . داستان بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution از داستان اصلی انیمه Yu Gi Oh ساخته شده است و شما می توانید بار دیگر با کمک این بازی داستان های این انیمه زیبا و به یاد ماندنی را زنده کنید .

اکنون فرصت این را دارید تا در این بازی دنیای مجازی Yu Gi Oh را به چالش بکشید و چالش هایی را که برای شما در بازی قرار گرفته است را از پیش رو بردارید . بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist : Link Evolution دارای کارت های جدید Monster Link می باشد که نه تنها شیوه دوئل را در این بازی کارتی تغییر می دهد بلکه منطقه بازی و زمین بازی را نیز با تغییرات فراوانی رو به رو می کند که می توانید از این تغییرات به نفع خودتان استفاده کنید و با کارتهای جدید نوع استراتژی خودتان را تغییر دهید تا پیروز میدان شوید .

این بازی با وفادار ماندن به داستان اصلی انیمه تلویزیونی ، لحظات جالبی را در بازی برای علاقمندان به این انیمه تلویزیونی فراهم آورده است . در این نسخه از بازی می توانید تمامی محتویات قابل دانلود که از ابتدا برای بازی عرضه شده است را داشته باشید . پس یکبار دیگر به زمین بازی پا بگذارید و دشمنان شرور را با کمک کارتهایی که از قبل انتخاب می کنید ، نابود کنید .

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,100,000 تومان
( 0 نظر )