Xenoblade Chronicles 3

1,970,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 7 مرداد 1401
توسعه دهنده: Monolith Soft
ناشر: Nintendo, Nintendo of America Inc.
ژانر: Action role-playing game, Adventure game
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

بازی Xenoblade Chronicles 3 عنوانی در سبک نقش آفرینی ژاپنی است. این بازی سومین نسخه از یک سری بزرگ و قدیمی محسوب می‌شود که دنیایی فانتزی و قابل گشت و گذار را در اختیار شما قرار می‌دهد.Xenoblade Chronicles 3 همانند سایر بازی‌های درون این سری به دست کمپانی بزرگ Monolith Soft توسعه یافته و به دست Nintendo عرضه شده است. این سری بازی خود بخش کوچکی از فرنچایز قدیمی Xeno بوده که از دهه 90 میلادی در حال انتشار است؛ پس طرف‌داران انتظار دارند تا با محصولاتی حماسی و شایسته نام JRPG روبرو شوند. خوشبختانه Xenoblade Chronicles 3 در این زمینه کم کاری نکرده و قرار است نه تنها شاهد بهترین نسخه درون سری، بلکه یکی از بهترین و مهم‌ترین نقش‌آفرینی‌های سال باشیم. این بازی شما را در دنیایی بزرگ و گسترده، با کلی شخصیت و مأموریت‌های متنوع قرار می‌دهد.

بررسی بازی Xenoblade Chronicles 3

در بازی Xenoblade Chronicles 3 قرار است که به نوح و میو که اعضای دو ملت متضاد کوس و آگنوس هستند پیوسته و سفری صمیمانه در دنیای متخاصم با رازهای تاریک را تجربه کنید. مناظر بزرگ و خارق‌العاده‌ای را می‌بینیم که در نبرد RPG بی نظیری می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید. می‌توانید از مهارت‌های ریل تایم خود استفاده کرده و دشمن واقعی را که در حال کشیدن رسیمان بزرگی است، پیدا کنید. رویکرد خود را باید در این بازی پیاده‌سازی کرده و هنگام مواجهه با دشمن، سلاح خود را بکشید و جلو بروید. باید یکپارچه وارد نبردها شده و از توانایی‌های قدرتمند خود با نام Arts استفاده کنید تا برای پیروزی بر دشمنان از آن بهره ببرید.

Xenoblade Chronicles 3 | Nintendo Switch games | Games | Nintendo

همانند نسخه‌های قبلی، Xenoblade Chronicles 3 نیز از سیستم مبارزات غیر نوبتی بر خلاف اکثر بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی استفاده می‌کند. شما توانایی این را دارید تا 7 یار با خود در مبارزات همراه کرده و نبردهای حماسی ای را رغم بزنید. در زمینه گرافیکی با بهترین نسخه سری روبرو هستیم که با جلوه‌های بصری خارق‌العاده و البته نسل نهمی‌اش، سخت افزار کنسول سوئیچ را به چالش می‌کشد. جزئیات دنیای عظیم و قابل گشت و گذار بازی نیز خیره کننده است. بدون شک بازی Xenoblade Chronicles 3 بهترین اثر نقش آفرینی ژاپنی سال بوده و به تمامی طرف‌داران پروپاقرص این سبک توصیه می‌شود.

Nintendo Switch Preview: 'Xenoblade Chronicles 3' Is a Work of (Combat) Art  - GeekDad

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Xenoblade Chronicles 3”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,970,000 تومان
( 0 نظر )