WWE 2K18 کارکرده

500,000 تومان

برند:

موجود در انبار

بازی WWE 2K یکی از عناوین ورزشی است که هرساله توسط کمپانی ۲K همانند فیفا “EA” و پیس “Konami” توسعه داده میشود و به جرئت میتوان گفت یکی از بهترین شبیه ساز های کشتی کج در دنیاست . این اولین بازی ویدیویی تحت پرچم WWE 2K خواهد بود که بر روی پلت فرم نینتندو منتشر می شود. با ان که نسخه قبلی این عنوان یعنی WWE 2K17 انطور که انتظار میرفت عمل نکرد و در نهایت منجر به کسب رتبه 69 از متاکریتیک شد ، اما سر انجام به فروش بسیار عالیی دست یافت ؛ چرا که میتوان گفت تنها بازی لایسنس شده کشتی کج همین عنوان است و به عبارت دیگر طرفداران این ورزش زیبا انتخاب دیگری نداشته اند به همین خاطر هرساله این عنوان به فروش بسیار بالایی میرسد . طرفداران این ورزش محدود به استفاده از آن بوده و به همین دلیل، می‌توان دوباره‌ی انتظار فروش بالایی از آن داشت. حال میخواهیم به این نکته بپردازیم که ایا این مورد در رابطه با WWE 2K18 صدق میکند یا خیر ؟! ایا این نسخه هم همانند سری های پیشین ان صرفا فقط برای فروش بالا ساخته میشود و کیفیت مطلوبی نخواهد داشت یا نه 2K از مشکلات خانواده پیشین این عنوان درس عبرت گرفته و با یک عنوان بسیار کامل و زیبا رو به رو هستیم ؟

 

نورپردازی خاص WWE، مدلسازی کاراکترها و استفاده از تکنولوژی موشن کپچر در این بازی موجب شده که هر یک از سوپراستارها زنده و طبیعی به نظر برسند. با اینکه همچنان، تفاوتی در طراحی افرادی که در رده‌های بالاتر این ورزش قرار دارند با نفراتی که چندان رده بالا نیستند وجود دارد؛ اما این تفاوت نسبت به نسخه‌های سال‌های گذشته بسیار کمتر شده است و از منظری دیگر نمایش‌های ورود این افراد به رینگ مسابقه همچنان در مرکز توجه توسعه‌دهندگان قرار دارد.

جزئیات کوچک، مانند اثرات عمل جراحی و یا کشیدگی پوست بدن این ورزشکاران از جمله دیگر نکاتی است که باید در نقد و بررسی بازی WWE 2k18 به آنها اشاره کرد. در بازی عضلات ورزشکاران تعریف شده و زمانی که آنها حریف را بر روی شانه‌های خود می‌برند می‌توانیم رگ‌های روی این عضلات و منقبض شدن آنها را مشاهده کنیم. این پیشرفت و نزدیکی هرچه بیشتر آن با آنچه هر هفته به صورت زنده و مستقیم پخش می‌شود واقعا چشم‌نواز است و در طول نوشتن نقد و بررسی بازی WWE 2k18 به این موضوع پی بردم که این پیشرفت بر روی گیم‌پلی نیز بی‌تاثیر نبوده.

 

500,000 تومان
( 0 نظر )