Wild Guns: Reloaded

2,000,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397
توسعه دهنده ها : Tengo ProjectNatsumeNatsumeAtari
ناشر ها :  NatsumeNatsume Inc.Arc System WorksNintendo of America Inc.
ژانر: Shooting gallery
پلتفرم ها: Nintendo SwitchPlayStation 4Microsoft WindowsWii UWii
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره چند نفره

دسته: ,

بازی Wild Guns Reloaded یک بازی بسیار جذاب در سبک اکشن است که در آن شما باید با هیولهای مختلف به مبارزه و جنگ بپردازید و آتش گلوله را بر جان آنها بنشانید. از تغییرات اخیر این بازی می توان به اضافه شدن 2 شخصیت جدید اشاره کرد. گرافیک بازی Wild Guns Reloaded بدون شک از ویژگی های منحصر به فرد آن است چرا که با وجود استافده از گرافیک 8 بیتی، جزئیات بسیار ریزی در آن گنجانده شده است. این بازی توسط شرکت NatsumeAtari Inc برای پلتفرم ویندوز تولید شده و توسط شرکت Natsume Inc به بازار عرضه شده است.

Wild Guns™ Reloaded | Nintendo Switch download software | Games | Nintendo

بازی های تلفیقی جذابتیت های خاص خود را دارند مخصوصا اگر این تلفیق، پلی به بازی های قدیمی بزند و از ویژگی های بازی های یک دهه قبل کمک بگیرد. بازی Wild Guns Reloaded یک بازی اکشن بسیار جذاب در سبک آرکید و تا حدودی Retro است که در آن شما به عصر بخار سفر می کنید. جاییکه در آن خبری از تکنولوژی های بسیار جدید نیست و شما با هیولاهایی روبرو خواهید شد که با بخار کار می کنند.

Annie, get your gun. Wild Guns Reloaded aims for Nintendo Switch early this year - GAMING TREND

این بازی به شما امکان می دهد تا شخصیت های مختلفی را نظیر Clint, Annie, Doris, و یا Bullet انتخاب کنید که هر کدام نیز ویژگی های قدرتی و اکشن خاص خود را دارند. روبرو شدن با انواع مختلف دشمن در این بازی از ویژگی های آن است چرا که برای انهدام هر کدام از آنها باید از یک استراتژی بسیار خاص استفاده کنید. این مسئله به این دلیل است که بعضی از آنها بزرگ و پر قدرت هستند اما سرعت عمل پایینی دارند در عوض تعدادی نیز با سرعت و تعداد بسیار بالا به سراغ شما می آیند و باید برای رهایی از آنها علاوه بر سرعت، از ذکاوت خود نیز استفاده کنید.

از جمله حالت‌های جدیدی که برای نسخه نینتندو سوییچ بازی Wild Guns Reloaded ارائه شده می‌توان به Beginner Mode اشاره کرد که امکان تجربه بازی در حالت آرکید با قابلیت شکشت‌ناپذیری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. هم‌چنین در حالت Boos Rush: Time Attack بازیکنان می‌توانند تمام باس‌فایت‌های بازی را به صورت مراحل پشت سرهم تجربه کنند.

Wild Guns Reloaded Review (Switch) | Nintendo Life

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Wild Guns: Reloaded”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,000,000 تومان
( 0 نظر )