WarioWare: Get It Together!

1,480,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 16 مهر 1400
توسعه دهنده: Intelligent Systems, Nintendo Entertainment Planning & Development
ناشر: Nintendo
ژانر: Action game
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 6 سال
حالت: تک نفره ، چند نفره

دسته: ,

واریو دشمن ماریو در برخی از بازی‌های این سری است؛ احتمالا قیافه‌اش را بشناسید. مردی چاق با کلاهی زرد که به جای M یک W روی این کلاه جا خوش کرده تا تاکید کند که دقیقا برعکس ماریو است. او حالا نزدیک به ۲۰ سال است که در سری ماریو قرار گرفته و شخصیت بسیار محبوبی شده است به طوری که ایلان ماسک حتی در برنامه تلویزیونی «شب شنبه» لباس او را می‌پوشد. واریو یکی دو سال پس از ورود به دنیای بازی‌های ماریو با بازی اختصاصی خودش به حیات خود در بازی‌های ویدیویی ادامه داد. سری واریولند ده پانزده سالی ادامه داشتند و در کنار آن سری واریوویر (WarioWare) به وجود آمد که در حال حاضر آخرین نسخه از این سری عرضه شده است؛ یعنی بازی WarioWare: Get It Together!.

بازی WarioWare: Get It Together معرفی شد [E3 2021]

شما در بازی WarioWare: Get It Together! برای Nintendo Switch به دنیای عجیبی که واریو آن را خلق کرده است، کشیده شده اید و با انجام مینی گیم های مختلفی که توسط واریو طراحی شده است باید سعی کنید از آنجا فرار کنید. اما همه چیز به این سادگی نیست و شما مجبور هستید بیش از 200 بازی مختلف را در حالت های گوناگون به پایان برسانید.

همچنین در بازی هر چه بیشتر پیشرفت کنید، شخصیت های دیگر بازی نیز برای شما باز خواهد شد و این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید با شخصی سازی کردن، کاراکترهای دوست داشتنی خود در بازی پیشرفت کنید. در کنار بخش داستانی بازی، چند حالت مختلف مانند ماموریت های روزانه، هفتگی، مسابقات رسمی و سایر موارد نیز وجود دارد که میتواند شما در قالب تیم ها 4 نفره به عنوان رقیب یا دوست یکدیگر قرار دهد.

شما در این بازی باید در برخی از مواقع خراب کاری کنید یا در برخی از آنها مانع بروز مشکل توسط بازیکنان دیگر شوید و با انجام ماموریت های خود، می توانید امتیاز دریافت کنید و آیتم ها مختلفی را در بازی WarioWare: Get It Together! برای Nintendo Switch دریافت کنید.

1,480,000 تومان
( 0 نظر )