The Last Kids On Earth and the Staff of Doom

950,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 14 خرداد 1400
سازنده: : Stage Clear Studios
ناشر : Outright Games
ژانر: Action, Role-Playing
پلتفرم ها : Xbox One ,Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows
رده سنی : بالای 10 سال
حالت : تک نفره

دسته: ,

بازی Last Kids on Earth and the Staff of Doom انبوهی از زامبی ها و هیولاها را دور هم جمع کرده و می توانید یک تجربه اکشن و نقش آفرینی جذاب داشته باشید. بازی‌های المان‌های جدیدی را در خلل داستان برای شما روایت می کند و می توانید آن را در آخرالزمان تجربه کنید. دشمنان قدرتمند در برابر شما قد علم کرده و می توانید در خیابان های که مملو از زامبی‌ها هستند قدم بزنید. بازی مهارت‌های جنگی شما را افزایش داده و می توانید از مهارت‌های منحصربه فرد قهرمانان خود استفاده کنید. جنگجویانی هم در بازی حضور دارند که می توانید آن‌ها را احضار کرده و متحدین خود را نیز وارد رقابت‌ها کنید.

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom First Impressions :Miketendo64

بازی با زاویه دوربین ایزومتریک دید خوبی از نقشه و دنیای خودش در اختیار شما قرار می‌دهد. هرکدام از این 4 نوجوان، قابلیت‌های منحصربه‌فرد و متفاوتی دارند که در مواقع حساس و نبرد با هیولاها به کمک شما خواهند آمد. همچنین با استفاده از سیستم Crafting بازی می‌توانید تجهیزات، سلاح‌ها و قابلیت‌های خود را ارتقا دهید تا به‌مرور با پیشروی در مراحل بازی قوی‌تر شده و برای مبارزات سخت‌تر در مراحل پایانی آماده‌باشید. مرکز اصلی شما هم یک ‌خانه درختی است که باید در مواقع مختلف از آن مقابل حمله زامبی‌ها مراقبت کنید. این خانه درختی قابلیت‌های مختلفی داشته و هرکدام قابل ارتقا نیز هستند.

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom Review | Game On Australiaبازی این امکان را می‌دهند که 4 نفر به‌صورت هم‌زمان و Co-op با یکدیگر بازی کنند و لحظات شاد و سرگرم‌کننده‌ای را در آن داشته باشند. سبک کارتونی و جذاب گرافیک بازی در کنار گیم پلی ساده‌اش، آن را برای طیف سنی گسترده‌ای مناسب کرده است تا به‌سادگی اعضای یک خانواده بتوانند باهم این عنوان را تجربه کرده و لحظات خوشی را در کنار یکدیگر سپری کنند.

The Last Kids on Earth and the Staff of Doom Launch Gaming Cypher - Gaming  Cypher

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “The Last Kids On Earth and the Staff of Doom”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

950,000 تومان
( 0 نظر )