Super Monkey Ball Banana Mania

برند:

تاریخ انتشار : 13 مهر 1400
توسعه دهنده: Ryu Ga Gotoku Studio
ناشر: Sega
ژانر: Platform game, Party game
پلتفرم ها: Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

دسته: ,

پلتفرمرهای سه‌بعدی عناوینی هستند که همواره برای بازیکن می‌توانند سرگرم‌کننده باشند. آزادی عمل سازندگان برای طراحی گیم پلی در این سبک بسیار زیاد بوده و همین موضوع با افزایش تنوع آن‌ها، این سبک را برای طیف گسترده‌ای از بازیکنان مناسب می‌کند. بازی Super Monkey Ball Banana Mania از استودیو Ryu Ga Gotoku یکی از همین عناوین بوده که در آن میمون‌هایی بامزه و جذاب را در ماجراجویی‌هایی مهیج و سرگرم‌کننده همراهی خواهید کرد.

بازی Super Monkey Ball Banana Mania معرفی شد [E3 2021]

در بازی Super Monkey Ball Banana Mania به گروه بزرگی از میمون‌ها پرداخته و باید در جهانی مملو از موزها به دنبال ماموریت‌های انجام نشده باشید. شخصیت‌های جالبی در بازی حضور دارند که می‌توانیم به یان یان، ای ای و دکتر اشاره کنیم. صدها پیچ و خم جذاب در بازی حضور دارد که می‌توانید به سراغشان رفته و ماموریت‌های خود را انجام دهید. در بازی میمون‌های بند بازی را می‌بینیم که با سرعت بالایی در این محیط حرکت کرده و ماموریت‌های خودشان را به سرانجام می‌رسانند. تجربه نهایی شما شامل ۳۰۰ مرحله بوده و می‌توانید در فوتبال میمون‌ها، بولینگ، بیس بال و بازی‌های دیگر شرکت داشته باشید.

این بازی روایت ساده‌ای را دنبال می‌کند. شما در نقش میمونی به اسم AiAi بازی خواهید کرد که باید به همراه سایر دوستانش، در مسابقه‌ای شرکت کند و جلوی دانشمند دیوانه‌ای به اسم Dr. Bad Boon که در تلاش است تا جزیره جنگلی آن‌ها را نابود کند، بگیرد. این میمون‌ها داخل توپ‌های شفافی قرار داشته که به کمک آن‌ها به‌سرعت در مناطق مختلف حرکت می‌کنند و اصل گیم پلی بازی، حرکت و مانور دادن با همین توپ‌ها است.

جذابیت این بازی به گیم پلی مهیجش خلاصه می‌شود. مراحل موجود در آن بسیار متنوع و سرگرم‌کننده بوده و شما می‌توانید به‌تنهایی یا در کنار دوستان خود آن‌ها را تجربه کنید. حرکت با سرعت زیاد، پریدن و جاخالی دادن با میمون‌های درون توپ، عنصر اصلی گیم پلی بازی هستند. بیش از 300 مرحله مختلف در بازی وجود داشته که هرکدام به سبک خودشان چالش متفاوتی را پیش پای شما قرار می‌دهند.این بازی دارای ۱۲ بازی جالب و سرگرم کننده است که دنبال کردن هر کدام از آن‌ها می‌تواند جالب و دیدنی باشد. می‌توانید رقابت را به سر حد نهایی رسانده و در بازی Super Monkey Ball Banana Mania بیشتر امتیاز را به نام خودتان ثبت کنید. بیشترین امتیاز سبب می‌شود که در لیدربرد جهانی هم پیشرفت خوبی را داشته باشید.

 

Region

,