Super Mario Bros.U Deluxe

1,500,000 تومان

دسته: ,

کمپانی نینتندو (Nintendo) در اواخر سه ماهه سوم سال گذشته میلادی در جریان کنفرانس مطبوعاتی نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) از بازی Super Mario Bros. U Deluxe رونمایی کرد. در این بازی که نسخه جدید بازی New Super Mario Bros. U است در کنار شخصیت‌های ماریو، لوئیجی و تاد که قرار است به عنوان شخصیت‌های قابل بازی بازگردند، شخصیت‌های Nabbit و Toadette نیز قرار است که در این نسخه از بازی، برای انتخاب در دسترس باشند.

شخصیت Nabbit نیز این قابلیت را دارد که از سوی دشمنان آسیبی دریافت نکند که او را به یک شخصیت عالی برای تازه وارد‌ها و کودکان تبدیل می‌کند. از طرفی دیگر، شخصیت Toadette می‌تواند خود را تبدیل به یک هلو کند که البته در نوع خود عجیب است.

عنوان New Super Mario Bros.U Deluxe شامل دو بازی جذاب دیگر یعنی New Super Mario Bros.U و New Super Luigi U است که در سال ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ میلادی به ترتیب برای کنسول Wii U منتشر شده بودند. این بازی دارای 164 مرحله با چالش‌های جدید و جذاب است که می‌توان هم به صورت تک‌نفره و هم به صورت گروهی آنها را پشت سر گذاشت و شرکت نینتندو در این بازی سعی کرده است بیشتر تمرکز خود را روی بخش چندنفره بازی بگذارد.

1,500,000 تومان
( 0 نظر )