Street Fighter 30th Anniversary Collection

1,300,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 خرداد 1397
سازنده: Capcom, Digital Eclipse
ناشر:Capcom, Capcom U.S.A., Inc.
ژانر: Fighting
پلتفرم ها: PlayStation 4, Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One
رده سنی: بالای 13 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

دسته: ,

بازی Street Fighter 30th Anniversary Collection در واقع اثری به منظور جشن ۳۰ سالگی عنوان محبوب استریت فایتر می باشد. در این مجموعه عظیم، ۱۲ عنوان از سری بازی های Street Fighter گنجانده شده است و برای اولین بار در جهان تجربه اثرهای آرکید را ب هصورت متعادلی برای دارندگان PC و کنسول های بازی، ممکن کرده است. چهار عنوان از این سری را می توانید به صورت آنلاین تجربه کرده و تجربه یک آرکید تمام عیار را داشته باشید.

Street Fighter 30th Anniversary Collection Review - fanservice of melkkoe? - XGN.nl

امکان رقابت با دوستان در این نسخه ها وجود دارد و بخش آنلاین آن به خوبی برای علاقه مندان تجربه یک آرکید عالی را به ارمغان خواهد آورد. این عناوین SFII Hyper Fighting، Super SFII Turbo، SF Alpha 3 و SFIII: Third Strike نام دارند. فرانچاینز Street Fighter همواره بین مخاطبین بازی های ویدئویی از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است و به خاطر حضور شخصیت های نابی که هنوز هم محبوبیت خاصی دارند، بسیار معروف شده است و تجربه های تلخ و شیرینی را با این مجموعه داشته ایم.

Street Fighter 30th Anniversary Collection [Switch/PS4/XOne/PC] Xbox One Gameplay Trailer - YouTube

بخش آفلاین بازی شامل سه بخش مجزا است. بخش تک نفره (آرکید) در هر 12 عنوان ذکر شده وجود داشته و در این بخش بازیکن در مقابل تعدادی از شخصیت‌های کنترل شده توسط CPU قرار می‌گیرد. بازیکنان قادر خواهند بود در هر زمان، روند خود را ذخیره کرده و از همان نقطه ادامه دهند و نگران باختن و مجددا از اول شروع کردن نباشند. در بخش Versus که بازیکنان قادر خواهند بود در هر یک از 12 عنوان، با یکدیگر به رقابت بپردازند. بخش تمرینی که بازیکنان می‌توانند به محک زدن مهارت های خود بپردازند. علیرغم قابلیت های خوبی که  پیاده شده است، این بخش با نقص هایی روبرو هست. تنها چهار عنوان از مجموع 12 عنوان در این کالکشن حالت تمرینی دارند که این موضوع به خصوص برای طرفداران SF Alpha 2 جالب نیست چرا که بسیاری عقیده دارند عنوان Alpha 2 بهتر از نسخه آپدیت شده خود یعنی SF Alpha 3 عمل کرده است. این موضوع برای افرادی که جز این دسته می‌باشند، نا‌امید کننده خواهد بود و مشخص نیست دلیل این تصمیم عجیب کپکام چه بوده است. با این حال بخش تمرینی قابلیت‌هایی ارائه می‌دهد که در نسخه‌های اصلی وجود نداشته است. ویژگی خوبی که به بخش تمرینی اضافه شده است، قابلیت Record/Play است که توسط آن بازیکنان می‌توانند سکانسی را توسط حریف ضبط کرده و با پخش کردن آن، سعی در پیاده سازی استراتژی های مختلف هنگام روبرو شدن با حریف واقعی کنند.

 

STREET FIGHTER 30TH ANNIVERSARY COLLECTION - Super Gaby Games

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Street Fighter 30th Anniversary Collection”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,300,000 تومان
( 0 نظر )