Splatoon 3

3,090,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 18 شهریور 1401
توسعه دهنده: Nintendo Entertainment Planning & Development
ناشر: Nintendo, Nintendo of America Inc.
ژانر: Third-person shooter
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره،چند نفره

دسته: ,

Splatoon یک بازی شوتر چهار در مقابل چهار نفره است که می‌توان آن را ترکیبی از پینت‌بال و Call of Duty دانست. از طرف دیگر نبود هیچ گونه خشونتی در این سری آن را به انتخاب مناسبی برای بازیکنان در همه سنین تبدیل می‌کند. اکنون که دنباله The Legend of Zelda: Breath of the Wild تا سال ۲۰۲۳ تاخیر خورده، Splatoon 3 را می‌توان مهم‌ترین انحصاری نینتندو برای سال جاری دانست.Splatoon را می‌توان یکی از مجموعه‌های محبوب نینتندو، مخصوصا برای علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین دانست. وجود گیم‌پلی متفاوت این مجموعه تیراندازی سوم شخص درکنار سرگرم کننده بودن آن، موردی است که سبب شده Splatoon نسخه به نسخه هوادارن بیشتری را پیدا کند.

بازی Splatoon 3 حرفه‌ای‌ترین بازی رقابتی نینتندو سوییچ است و بخش آنلاین بازی دارای مودهای مبارزه مختلفی است. بخش Turf War، مود اصلی و پایه بازی است و باید با رنگ کردن محیط بازی، تیم حریف را شکست دهید. این بازی دارای چهار مود رقابتی Clam Blitz، Splat Zones، Tower Control و Rainmaker است که با پیروزی در این مودها می‌توانید امتیاز کسب کنید و در جدول رده‌بندی بازی صعود کنید.شما همچنین می‌توانید بازی Splatoon 3 را در سرورهای خصوصی با دوستان خود بازی کنید یا با استفاده از قابلیت شبکه محلی، به صورت آفلاین با دوستان خود یک سرور بسازید و بازی کنید. مودهای X Battle و League Battle نیز با آپدیت‌های آینده به بازی اضافه خواهند شد.

اینکلینگ‌ها و اکتولینگ‌ها، اگرچه برای رنگ‌آمیزی بیشتر با هم رقابت دارند، اما نقطه مشترک آن‌ها، علاقه بی حد و حصرشان به فشن است. در بازی Splatoon 3 گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی کاراکتر خود دارید و می‌توانید با لباس‌های جذاب، کاراکتر خود را به دیگران نشان دهید.هر بازیکن در بازی Splatoon 3 دارای یک قفسه است که می‌توانید آن را به دلخواه خود شخصی سازی کنید و با قرار دادن تجهیزات و آیتم‌های تزئینی، قفسه منحصربفردی را به نمایش بگذارید که بیانگر سبک بازی شما است.

بازی Splatoon 3 دارای یک بخش داستانی است که به صورت آفلاین نیز قابل بازی است. در بخش داستانی بازی، شما کنترل مأمور سه را بر عهده دارید و با ارتش شرور هشت‌پایان مبارزه می‌کنید. شما باید راز سرزمین آلترنا، قلمرو هشت‌پایان را کشف کنید و ماده‌ای را که باعث شده هشت‌پایان مو در بیاورند، پیدا کنید.

3,090,000 تومان
( 0 نظر )