Pokémon Scarlet

2,250,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 27 آبان 1401
توسعه دهنده ها : Game Freak
ناشر ها : Nintendo, The Pokémon Company
ژانر: Role-playing
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

دسته: ,

پوکمون مجموعه‌ای مشهور و محبوب است که در کنار بازی‌های ویدیویی، به شکل‌های مختلفی از جمله فیلم، انیمه، مانگا و کتاب در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. از سال 1996 و در قالب نسل اول، روند انتشار مجموعه بازی‌های Pokemon آغاز شده است. نسل هشتم پوکمون از سال 2019 شروع و به واسطه آن سه بازی از جمله Pokemon Legends: Arceus در بازار منتشر شد. حال پس از پایان نسل هشتم، نوبت به آغاز نسل جدید بازی‌های سری Pokemon رسیده است.

بازی‌های پوکمون وایولت و پوکمون اسکارلت تنها بازی‌های جدید سری Pokemon هستند که در جریان رویداد Pokemon Presents معرفی شدند. بر اساس آگهی استخدام استودیو Creatures Inc ، دومین بازی سری Detective Pikachu در حال ساخت است. از زمان اعلام خبر ساخت بازی Detective Pikachu 2 در حدود سه سال پیش، هیچ خبر جدیدی از آن منتشر نشده است.

در تریلر معرفی بازی‌های پوکمون وایولت و پوکمون اسکارلت، سه Starter Pokemon جدید که با عنوان Partner Pokemon شناخته می‌شوند، نیز معرفی شد. اولین پارتنر پوکمون جدید به نام Sprigatito، به شکل گربه و از دسته Grass است. دیگر پوکمونی که در اول بازی‌های پوکمون اسکارلت و پوکمون وایولت در اختیار شما قرار می‌گیرد، با نام Fuecoco شناخته شده و کروکودیلی از دسته Fire است. آخرین Partner Pokemon جدید یک اردک از دسته Water به نام Quaxly است.

به طرز غم انگیزی، در زیر سطح متزلزل، حلقه بازی Scarlet/Violet قانع کننده ترین بازی پوکمون در چند دهه اخیر است. اسکارلت و بنفش با آزادی نقشه‌ی غول‌پیکر جهان که باید کاوش شود، به ثبت روح یک ماجراجویی واقعی جهانگردی نزدیک‌تر شده‌اند. برای تطبیق با قالب آزاد جدید پالدیا، اکنون می‌توانید سه مسیر جستجوی مختلف را دنبال کنید: نشان‌های باشگاه (جاده پیروزی)، پاکسازی پایگاه (خیابان ستاره‌ای)، و شکست دادن پوکمون غول‌پیکر (مسیر افسانه‌ها). مسیر جاده پیروزی یک ورزشگاه کلاسیک و لذت بخش است. یک خط جستجوی دیگر به پوکمون موتورسیکلت حساس شما (بله، واقعا) با توانایی‌های آکروباتیک جدید پاداش می‌دهد. در حالی که هر ماموریتی برنده نیست، انعطاف پذیری این رویکرد جدید مورد استقبال قرار می گیرد، و تنوع بسیار زیاد ماموریت ها و حواس پرتی های دیجیتالی، چک لیست رضایت بخشی از کارهای پر مشغله Pokédex را ایجاد می کند. Scarlet and Violet را به همراهی مناسب برای نیمه تماشای یک برنامه تلویزیونی تبدیل می کند.

2,250,000 تومان
( 0 نظر )