PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay

1,050,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 16 آبان 1399
توسعه دهنده ها : Drakhar studio
ناشر ها : Outright Games
ژانر: Adventure game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PC, PS4, XBox One
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره،چند نفره

دسته: ,

بازی‌های ماجرایی همواره محبوبیت خود را میان طرفدار پیدا می‌کنند چراکه گیم پلی مهیجی را در کنار داستان‌پردازی به شما هدیه می‌دهد تا ساعت‌ها در آن سرگرم باشید و از آن لذت ببرید. یکی از ویژگی‌های مهم این سبک بازی‌ها دنیاهای کارتونی و بامزه آن‌ها است که جو و اتمسفر جالبی را در کنار سایر موارد ایجاد می‌کند و برای طیف سنی گسترده‌ای بازی را مناسب و در دسترس قرار می‌دهد. بازی PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay از استودیو DRAKHAR یکی از همین عناوین ماجرایی است که ما را به دنیای سگ‌های بامزه می‌برد و با ماجراهای آن‌ها آشنا می‌کند.

PAW Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay for Nintendo Switch - Nintendo  Official Site

به دلیل سقوط شهاب‌سنگی عجیب، سگ‌های شهر قدرت‌های جدید و بسیار قوی‌ای به دست آورده‌اند. بااین‌حال در این شهر که Adventure Bay نام دارد اتفاق‌های خطرناک بسیار زیاد دیگری نیز افتاده است که حل کردن آن‌ها بر عهده همین ابرسگ‌های داستان ما قرار دارد. شما با تحت کنترل گرفتن کاراکترهای مختلف که هرکدام قابلیت منحصربه‌فردی دارند در جای‌جای شهرگشت و گذار کرده و مشکلات متعدد آن را حل می‌کنید و همچنین شهروندان و دوستان خودتان را هم نجات می‌دهید.

PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay - Plugged In

یکی از ویژگی‌های بارز بازی بخش Co-op آن است که بسیار تجربه بازی را لذت‌بخش‌تر می‌کند و می‌توانید با یکی از دوستان خود، ماجراهای شهر را باهم پیش ببرید. به‌جز مأموریت‌های اصلی بازی، تعداد قابل قبولی مأموریت و فعالیت مفرح فرعی نیز وجود دارد که پس از انجام مأموریت اصلی می‌توانید به آن‌ها بپردازید و خستگی خود را درکنید. گیم پلی ساده بازی هم با اندکی بازی کردن برای شما قابل‌درک می‌شود و تمام فوت‌وفن‌های آن را یاد می‌گیرید تا تمرکز اصلی شما در بازی، لذت بردن و سرگرم شدن باشد.

Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay! | Nintendo Switch games | Games  | Nintendo

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “PAW Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,050,000 تومان
( 0 نظر )