Pac Man World Re Pac

990,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1401
توسعه دهنده ها : Now Production
ناشر ها : Bandai Namco
ژانر: Platformer, Arcade, AdventureAction
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Windows
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

یکی از نوستالژی ترین شخصیت های بازی های ویدیویی کاراکتر محبوب PacMan می باشد که شرکت ‌Bandai Namco اولین بار سال 1999 با همین نام به بازار عرضه کرد و توانست یک شاهکار را خلق کند و تا امروز بازیکنان زیادی را به خود جذب کند.

بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندوبازی Pac Man World Re Pac عنوانی در سبک پلتفرمر سه‌بعدی بوده که کاراکتر محبوب Pac Man را در کنار بازیکن عازم ماجراجویی‌های مهیج خواهد کرد. با تنوع بالا در مرحله های مختلف این بازی تا ساعت ها خود را با چالش های این بازی سرگرم کنید.

گیم پلی بازی

عنوان Pac-Man World Re-Pac در حقیقت یک ریمیک از سری بازی‌های Pac-Man با همین نام است. هسته اصلی گیم‌پلی بازی چندان دچار تغییر نشده تا حس نوستالژی بودن بازی را از بین نبرد. البته این بازی در برخی موارد از جمله افزایش کیفیت‌ بافت‌ها، تغییر رابط کاربری و اضافه شدن Maze Mode به روز رسانی شده است. در این بازی مثل همیشه شما در نقش پک‌من بازی می‌کنید که اعضای خانواده و دوستان او توسط اشباح ربوده شده‌اند و رویارویی شما با آنها در مراحل مختلفی که شامل پلتفرمینگ و پازل‌های محیطی است اتفاق خواهد افتاد. در بازی میتوانید بپرید، بدوید و با کسب قدرت های مختلف حرکات خاص خود را رونمایی کنید. در هر مرحله شما باید کلید های لازم را پیدا کنید و با آزاد کردن خانواده پک من برای باس آخر آماده شوید.

خرید بازی های نینتندو

بازی Pac-Man World Re-Pac برای نینتندو
داستان بازی

در بازی Pac-Man World، پک من به خانه می‌آید و انتظار یک مهمانی بزرگ برای تولدش دارد اما متوجه می‌شود اشباح خانواده‌اش را ربوده‌اند و مهمانی‌اش را خراب کردند. اکنون پک من باید راهی شش جزیره شود، خانواده‌اش را نجات دهد و تاک من، رئیس اشباح را شکست دهد.

990,000 تومان
( 0 نظر )