Ori and the Blind Forest

1,550,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 5 مهر 1398
توسعه دهنده ها : Moon Studios
ناشر ها : Microsoft Studios
ژانر: Platform-adventure, Metroidvania
پلتفرم ها: Nintendo Switch, Microsoft Windows, Xbox One
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

Ori and the Blind Forest Definitive Edition بازی در سبک اکشن، فانتزی و ماجراجویی است که در سال 2015 توسط Moon Studios GmbH ساخته و توسط استودیو مایکروسافت برای کامپیوتر عرضه شده است.این بازی عنوانی است که بی شک می‌توان گفت یکی از بهترین‌های سبک خودش است. گرافیک هنری و فوق‌العاده زیبا، داستان عاطفی و درگیر کننده، گیم پلی چالش برانگیز و پر از تجربه‌های جدید، موسیقی و صداگذاری‌ای که شمارا دیوانه و غرق در خود می‌کند همه دست به دست هم داده‌اند که شما بهترین تجربه را در این بازی کسب کنید.

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition for Nintendo Switch - Nintendo  Official Site

داستان بازی حول محور شخصیت Ori می‌گذرد. در یک طوفان سهمگین این موجود دوست داشتنی، سفید و کوچک قصه‌ی ما به شدت آسیب می‌بیند و وقتی به هوش می‌آید خود را در خانه‌ی موجودی خرس مانند به اسم Naru پیدا می‌کند. Naru از وی مراقبت کرده و بعد از بهبودی حال Ori، آن‌ها مدت زیادی با هم زندگی می‌کنند و رابطه‌ی عاطفی زیادی بین آن دو ایجاد می‌شود. در یکی از روزهاست که باز هم آب و هوا تیره می‌شود و Naru دوباره بوی طوفان را می‌چشد. به همین دلیل با Ori به دنبال آذوقه‌ی مورد نیاز خود به بالای درختان می‌روند که در همین حین Naru از بالای درخت به پایین افتاده و زخمی می‌شود. Ori او را به خانه می‌برد و خودش به تنهایی دنبال آذوقه می‌گردد. بعد از پایان طوفان حال Naru هنوز بسیار وخیم است و آذوقه‌ی آن دو نیز به سر کشیده شده است. Ori به دنبال میوه سر به جنگل میزند و بعد از مدتی که برمی گردد، جسد بی جان Naru را می‌بیند. Ori پس از ضربه‌ی عمیق عاطفی‌ای که بعد از این حادثه دریافت می‌کند به تنهایی به جنگل رفته و خود نیز می‌میرد، اما درخت زندگی او را دوباره زنده کرده و به او از سرنوشت بزرگش می‌گوید و این که باید سه عنصر آب، هوا، گرما را بازیابی کرده و به درخت زندگی بدهد.

Ori and the Blind Forest fotka

گیم پلی بازی را در سبک مترویدوانیا طراحی شده است. یعنی راه پیش روی شما مشخص است، اما درهای بسته‌ی زیادی وجو دارد که شمارا منجر به رفتن و پیدا کردن کلید آن‌ها می‌کند. رابط کاربری بازی از سه مؤلفه ی اصلی سلامت، تجربه و انرژی بهره می‌برد. با پیشروی در بازی Ori می‌تواند قابلیت‌های جدیدی را یاد بگیرد و با کمک آن‌ها کلید درهای بسته را پیدا کند. نمودار درختی ارتقا بازی نیز برای افزایش پرش، سرعت و … شخصیت Ori می‌باشد که با ارتقا آن‌ها می‌توانید دشمنان را زودتر از میان بردارید. آیتم‌هایی به نام Orb در بازی وجود دارد که از آن‌ها برای ساخت Soul Link می‌توان استفاده کرد. در واقع Soul Link ها سیستم ذخیره سازی بازی هستند.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Ori and the Blind Forest”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,550,000 تومان
( 0 نظر )