Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

1,450,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 4 تیر 1400
سازنده: : Capcom, Marvelous Inc.
ناشر : Capcom, Capcom U.S.A., Inc.
ژانر: Role-Playing
پلتفرم ها : Nintendo Switch, Microsoft Windows
رده سنی : بالای 10 سال
حالت : تک نفره

دسته: ,

سال ۲۰۱۷ کپکام (Capcom)، سازنده و ناشر مجموعه مانستر هانتر، به‌سراغ عرضه یک اسپین آف از این مجموعه به نام Monster Hunter Stories رفت که توانست ساختار متفاوتی از مانستر هانتر را ارائه دهد. دو نسخه Monster Hunter Stories ساختار متفاوتی نسبت به نسخه‌های اصلی مانستر هانتر دارند و باتوجه‌به گیم‌پلی آن‌ها، جاذبه بیشتری برای کاربران تازه وارد دارند.

Monster Hunter Stories 2: Do I need to play the first Monster Hunter Stories  to enjoy the sequel? | iMore

در جهان ماسنتر هانتر استوریز، خبری از شکارچی بودن نیست و درواقع شما یک رایدر هستید. رایدرها اشخاصی هستند که قابلیت اهلی کردن هیولاها را داشته و می‌توانند سوار آن‌ها شوند. در Monster Hunter Stories 2، بازیکنان هدایت قهرمانی را برعهده می‌گیرند که باید علت ناپدید شدن راتالوس را شناسایی کند. از نظر شخصیت پردازی و روایت داستان، Monster Hunter Stories 2 آنطور که باید و شاید در سطح مناسبی قرار ندارد و صرفا شاهد یک داستان معمولی هستیم و باتوجه‌به متفاوت بودن ساختار بازی، وجود یک داستان جذاب‌تر می‌توانست تجربه‌ی بهتری را ارائه دهد.

How is Monster Hunter Stories 2 different from a mainline Monster Hunter  game? | iMore

با این حال موردی که کپکام روی آن تمرکز کرده تا تجربه‌ی کاملی را ارائه دهد، گیم‌پلی است. ساختار گیم‌پلی بازی Monster Hunter Stories 2، ترکیبی از پوکمون و نقش‌آفرینی‌های نوبتی است. بدین صورت که با مشاهده‌ی هیولاهای بازی، وارد یک میدان نبرد شده و به‌صورت نوبتی با یکدیگر مبارزه می‌کنید. ازطرفی، می‌توانید تخم هیولاها را از لانه آن‌ها برداشته و با شکاندن‌شان، آن‌ها را در تیم خود قرار داده تا درکنار شما مبارزه کنند.

Monster Hunter Stories 2 is the perfect starting point for newcomers |  PCGamesN

از لحاظ گرافیکی، مانستر هانتر استوریز 2 دارای طراحی‌های فانتزی و رنگارنگ است و سعی دارد جهان مانستر هانتر را در ظاهری جدید قرار دهد. جایی که طراحی‌ها، مخصوصا طراحی هیولاها دقیقا همانند قبل نیست و شاهد نسخه فانتزی‌تر آن‌ها هستیم. جدا از طراحی هیولاها که حسابی متنوع کار شده، طراحی لباس‌ها و سلاح‌های جنگی هم در نوع خود قابل قبول است و کاربران می‌توانند مدام تغییرات مختلفی را در ظاهر و شیوه مبارزه‌ای خود به‌وجود آورند.

Capcom details Monster Hunter Stories 2's post-launch content roadmap •  Eurogamer.net

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,450,000 تومان
( 0 نظر )