Matchpoint Tennis Championships

1,400,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 21 بهمن 1400
توسعه دهنده ها : Torus Games
ناشر ها : Kalypso Media, Kalypso Media Digital Ltd.
ژانر: Sports Video Game, Simulation Game, Sports
پلتفرم ها: Nintendo Switch. PC . PS4 . PS5 . XBox One . Xbox Series X
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

دسته: ,

بازی Matchpoint شما را وارد دنیای حرفه‌ای تنیس خواهد کرد. می‌توانید وارد حالتی حرفه‌ای و عمیق از بازی تنیس شده و در رتبه بندی جهانی هم حضور داشته باشید. این رتبه بندی بر اساس شایستگی است و باید تلاش کنید که ستاره بعدی دنبال تنیس باشید. می‌توانید ظاهر، مد و سبک بازی خود را با مجموعه‌ای از گزینه‌های سفارشی سازی تغییر دهید. می‌توانید تکنیک‌های واقعی را در بازی تجربه کرده و ضربات مختلفی را وارد کنید. می‌توانید ۱۶ ستاره بین‌المللی دنیای تنیس مانند کی نیشیکوری و آماندا آنیسیمووا را هم به‌عنوان بازیکن به تیم خود اضافه کنید. برای تقویت مهارت‌های خود هم می‌توانید یک مربی شخصی استخدام کنید.

Matchpoint - Tennis Championships for Nintendo Switch - Nintendo Official  Site

سیستم مربی‌گری بازی Matchpoint – Tennis Championships از ماژول‌های آموزشی استفاده کرده و با تقویت نقاط قوت شما، نقاط ضعف‌تان را نیز پوشش خواهد داد. باید حرکات و تاکتیک‌های رقیب خود را مطالعه کرده و با تماشای بازی‌های آن‌ها، از مزیت‌های تاکتیکی برخوردار شوید. بازی‌ها را به‌صورت سه بعدی تجربه کرده و می‌توانید وارد زمین مسابقه شوید. باید به تمام ضربات بزرگ و کوچک مسلط شده و پیروزی را برای خود به ارمغان آورید. بازی حالت ریپلی هم دارد و بهترین ضربات خود را می‌توانید ذخیره‌سازی کنید. نتایج شما در مسابقات رفته رفته بهبود پیدا کرده و یقینا به قهرمانی نزدیک‌تر می‌شوید.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی می‌توان به شبیه‌سازی دقیق گیم پلی و انیمیشن‌های بازیکنان تنیس اشاره کرد که تجربه‌ای واقع‌گرایانه را نسبت به سایر بازی‌های مشابه در اختیارتان قرار خواهد داد. جایگیری درست، میزان قدرت ضربه زدن به توپ، فیزیک مناسب توپ و… از جمله مواردی است که به‌خوبی در این بازی پیاده‌سازی شده تا یکی از واقع‌گرایانه‌ترین شبیه‌سازهای تنیس را در آن تجربه کنید.

در بخش Career شما می‌توانید شخصیت اصلی خودتان را بسازید و مسیر دستیابی به قهرمانی‌های مختلف و پیش رفتن در رده‌بندی جهانی بازیکنان تنیس را طی کنید. در بازی 16 ستاره معروف ورزش تنیس نیز وجود دارند که در مسابقات رو به روی شما قرار می‌گیرند. هر کدام از رقیب‌های شما، نکات ضعف و قدرت متفاوتی داشته و سبک بازی کردن هر کدام متفاوت خواهد بود. به جز مکانیک‌های گیم پلی که به‌خوبی حرکات و ضربه زدن‌های تنیس را شبیه‌سازی کرده، هوش مصنوعی مناسب بازی نیز دائم شما را در طول مسابقات به چالش خواهد کشاند.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Matchpoint Tennis Championships”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,400,000 تومان
( 0 نظر )