Mario Strikers: Battle League

1,980,000 تومان

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1401
توسعه دهنده: Next Level Games
ناشر: Nintendo, Nintendo of America Inc.
ژانر: Sports Video Game, Action game, Simulation Game
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

دسته: ,

مجموعه ماریو بسیار پرطرفدار است. به همین علت بازی‌های جانبی بسیاری از این مجموعه وجود دارد. عناوین اصلی ماریو با نام سوپر ماریو (Super Mario) عرضه می‌شوند. نسخه‌های جانبی معمولا از اسم ماریو با یک پسوند یا پیشوند استفاده می‌کنند. یکی از معروف‌ترین موارد جانبی عرضه شده ماریوکارت (Mario Kart) است. حال نوبت به یک بازی ورزش گونه از مجموعه ماریو رسیده است تا طرفداران را به خود جذب کند.طرفداران برای مدتی طولانی خواهان یک Mario Strikers جدید بودند و سرانجام نینتندو با بازی جدیدی تحت نام Mario Strikers: Battle League به خواسته‌ی آن‌ها پاسخ داد.در جریان مراسم نینتندو دایرکت، از Mario Strikers: Battle League رونمایی شد که یک بازی اکشن 5v5 فوتبالی خواهد بود.

این بازی چیزی مشابه فوتبال است. با این تفاوت که تیم‌ها ۵ نفره بوده و هیچ قانونی وجود ندارد. شما باید هر کاری بکنید تا امتیاز بگیرید. شما می‌توانید خشن شده و به دشمنان خود آسیب بزنید، از فاصله‌ی زیاد شوت کنید و از حرکات ترکیبی استفاده کنید. شخصیت‌های موجود در دنیای ماریو هم در این بازی حضور دارند. برای مثال پیچ (Peach)، تود (Toad) و یوشی (Yoshi) همگی آماده شده تا وارد زمین بشوند.

همچنین شما می‌توانید کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید. این شخصی‌سازی می‌تواند هم در زمینه ظاهری و هم کاربردی باشد. در زمینه چند نفره هم می‌توانید در کنار یکدیگر به صورت Local یا با دیگران به صورت آنلاین بازی کنید.

نکته‌ی جالب در اینجا وجود سیستم رتبه‌بندی (Ranking) و دسته‌های مختلف (Clubs) است. شما می‌توانید با ۲۰ نفر دیگری یک دسته تشکیل داده و برای کسب امتیاز تلاش کنید. شما می‌توانید خودتان یک تیم بسازید یا عضو یک گروه بشوید. هدف شما پیشرفت در بازی و ارتقاء رتبه خود در بخش چند نفره است.

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Mario Strikers: Battle League”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1,980,000 تومان
( 0 نظر )