Mario Kart 8 Deluxe

1,650,000 تومان

برند:

Mario Kart 8 Deluxe یکی از همین انحصاری ها است که مدتی پیش برای سوییچ عرضه شد و بهترین مثال برای نمایش پتانسیل های بی حد و مرز سوییچ به شمار می آید. نسخه کامل سوپر ماریو کارت 8 -که تمام بسته های الحاقی را در خود جای می دهد و شامل کاراکترها و مسیرهای مسابقه بیشتر است . بازی Mario Kart 8 Deluxe محصولی در سبک ریسینگ است که در آن بازیکنان با انتخاب شخصیت و خودروی مورد علاقه‌ی خود وارد رقابتی در پیست‌های الهام گرفته از بازی‌های شرکت نینتندو می‌شوند. رقابت‌هایی عمدتا نفس‌گیر و بسیار نزدیک که تا آخرین لحظه امکان شکست در آن وجود دارد.

بخش تک نفره این بازی دارای خط داستانی نیست و شما تنها باید به رقابت به صورت تکنفره یا چندنفره آفلاین و آنلاین بپردازید. نخستین ویژگی‌ای که با ورود به بازی توجه را جلب می‌کند اضافه شدن هدایت خودکار (Auto Steering) و گاز خودکار (Auto Accelerate) به بازی است. با اضافه شدن این ویژگی بازیکنان کم سن و سال فرصتی مناسب را برای تجربه‌ی Mario Kart 8 Deluxe، آن هم بدون خارج شدن از پیست به دست می‌آورند.

Battle Mode بازیکنان را به محیط هایی به سبک آرنا می برد و بازیکنان به صورت انفرادی یا در قالب دو تیم باید با یکدیگر مقابله کنند. Balloon Battle نخستین و کلاسیک ترین مود این بخش است که در واقع 5 بادکنک به شما و سایر رقبایتان داده و هر بازیکن باید بادکنک بازیکنان دیگر را بترکاند. این مود با تغییرات نسبی، حالتی امتیازی به خود گرفته و در واقع با ترکاندن هر بادکنک امتیاز دریافت می کنید. کافی است تمام 5 بادکنک تان را از دست بدهید تا با منفی سه امتیاز بادکنک به بازی برگردید و این روند آنقدر ادامه پیدا می کند تا مدت زمان معین تمام شود.

 

Region

1,650,000 تومان
( 0 نظر )