DOOM

برند:

ناموجود
دسته: ,

بعد از 12 سال که Doom به خواب فرورفته بود بار دیگر با ریبوت Doom توسط Id Software پدر و مخترع سبک شوتر اول شخص به میادین بازگردانده شده است و بار دیگر قرار است با این فرزند 23 ساله نابغه ی بازیساز یعنی جان کارمک به اوج خون و خونریزی و ترس و دلهره برویم.

 

اگر شما هم از کاور گرفتن و تیراندازی مثل ترسوها و و قایم شدن برای بازیابی سلامتی و  نشانه گیری و توقف خسته شده اید و به دنبال یک بازی Run & Gun و تیراندازی بی وقفه و کشتن اهریمنان و دشمنان و تکه پاره کردن و خون ریزی هستید دووم جایگاه شما است.

باز هم مثل شماره قبل قرار است شما یک پکیج گسترده از اسلحه های مختلف مانند شاتگان و اره برقی و انواع مسلسل ها و نارنجک ها داشته باشید و وارد یک ایستگاه فضایی مخوف و تاریک شوید و با هجوم موجودات و اهریمن های فضایی مواجه شوید و در میان باید راه خود را بیابید.

شما برای دلیل خاصی وارد مریخ و ایستگاه فضایی The Union Aerospace Corporation شده اید این ایستگاه توسط اهریمنان فضایی مورد هجوم واقع شده است و شما آخرین و تنها ترین فردی هستید که میتوانید با این دشمنان بجنگید و این محیط را یک تنه پاکسازی کنید.در این میان شاتگان شما برای سوراخ سوراخ کردن دشمنان,اره برقی شما برای نصف کردن دشمنان,راکت انداز شما برای منفجر کردن دشمنان,شعله افکن شما برای جزغاله کردن دشمنان و مشت و لگد شما برای له کردن دشمنان کافی است و این را بدانید صدای له شدن مغز این موجودات نگون بخت قرار است موزیک زیبایی باشد که در وجود شما طنین انداز میشود.

یکی از نکات برجسته دووم این Finisher ها یا به اصطلاح Execution های بازی است که شما با اجرای Melee و ضربه زدن با اسلحه ها و حالت های مختلف و دشمنان مختلف هر سری به به یک نوع این دشمنان را میکشید و له میکنید که واقعا بازی را دیدنی و خشن و خون آلود کرده است.

( 0 نظر )