Kukoos Lost Pets

1,540,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 15 آذر 1401
توسعه دهنده ها : Petit Fabrik
ناشر ها : Modus Games
ژانر: Action game, Indie game, Casual game, Adventure
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چندنفره

دسته: ,

ژانر پلتفرمر از همان ابتدای صنعت گیم تا همین لحظه به ما شاهکارهای بزرگی مانند Mario ،Crash و Rayman را هدیه داده است. در کنار غول‌های این سبک، همواره می‌تواند آثار مستقل جذابی را هم پیدا کرد که اگر چیزی بیشتر برای ارائه نداشته باشند، از آن آثار کم هم ندارند. برای خلق یک بازی خوب نیازی به بودجه‌های هنگفت نبوده و عنوان Kukoos Lost Pets نیز آمده تا این را ثابت کند. این بازی دوست داشتنی کلی مراحل جذاب و زیبایی‌های بصری را برای گیمرهای علاقه‌مند آماده کرده است.

بازی Kukoos Lost Pets با کلی مکانیک خلاقانه گیم پلی آمده تا ژانر پلتفرمینگ را متحول کند. نحوه حرکت کردن شخصیت اصلی بسیار ساده بوده و از پریدن و سرخوردن تشکیل می‌شود. وزن خوب محیط و کاراکتر باعث شده که حس رضایت بخشی از پلتفرمینگ به دست آوردید. مراحل بازی متشکل از چالش‌های قابل قبول و تا حدی دشوار هستند که می‌توانند برای هر قشر گیمری جذاب باشند. در پایان هر مرحله نیز با غول‌های آخر جذاب و هوشمندانه‌ای طرف می‌شوید که باید برای پیشروی شکستشان دهید.

با اختلاف بهترین قسمت بازی Kukoos Lost Pets، گرافیک و ظاهر جذاب آن است. قهرمانان لوبیا شکل بازی شما را به سرعت به یاد Fall Guys می‌اندازند. همچنین محیط‌ها و دنیای بازی نیز زیبا و خیره کننده‌اند. موسیقی متن شاد و هیجان انگیز این بازی ممکن است شما را به یاد سه‌گانه Crash Bandicoot بیندازد. در نهایت باید گفت که بازی Kukoos Lost Pets موفق شده از چالش‌های زیاد یک بازی پلتفرمر خوب به راحتی سربلند شده و یکی از جذاب‌ترین آثار سال جاری را به ما ارائه کند.

بازی Kukoos Lost Pets عنوانی در سبک اکشن و پلتفرمر سه بعدی است. این عنوان با گرافیک کارتونی بامزه، طراحی هوشمندانه مراحل، چالش‌های محیطی و باس‌های خوش ساختش، موفق شده تا لقب یکی از جذاب‌ترین بازی‌های پلتفرمر سال را به دست بیاورد. اگر به این دسته آثار علاقه دارید، Kukoos Lost Pets را از دست ندهید.

1,540,000 تومان
( 0 نظر )