Kirby Star Allies

1,050,000 تومان

برند:

دسته: ,

کربی همانند بازی های پلتفرمی ماریو یا ریمن، حول نجات یک دنیای فانتزی می چرخد؛ سیاره پاپ استار و سرزمین آرزوها در معرض حمله شخصیت هایی چون Dark Matter یا Nightmare قرار می گیرد و کربی باید مانع این کار شود. کاراکترهایی چون کینگ دیدیدی یا Meta Knight جزو رقیبان کربی به حساب می آیند و نقش پررنگی در ماجراجویی های کربی ایفا می کنند.

عنوان Kirby: Star Allies دارای 3 سطح است. سطح Nature’s Navel نام دارد و سطح بعدی boss level یا غول مرحله آخر است که Fortress of Shadows نام دارد. هر مرحله از بازی Kirby: Star Allies از تعداد زیادی دشمن تشکیل شده است که بازیکن می‌تواند با آیتمی که در اختیارش قرار گرفته و Friend Heart نام دارد، سعی کند تا با آن‌ها دوستانه رفتار کند. علاوه بر آن بازیکن قادر است، قدرت دشمنان را تصاحب کند، چرا که شخصیت Kirby توانایی بلعیدن آن را دارد.

بازی Kirby: Star Allies همچنین حالت چندنفره نیز خواهد داشت و نهایتا چهار بازیکن می‌توانند در کنار هم با ترکیب قابلیت‌های Kirby و دیگر شخصیت‌ها، تیمی قدرتمند تشکیل دهند. هر دشمنی که در جریان بازی بتوانید با آن رابطه‌ی دوستانه برقرار کنید، تبدیل به یک بازیکن واقعی خواهد شد که در مسیر بازی به شما کمک خواهد کرد. شما همچنین قادر هستید که قدرت خود را با هم پیمان‌هایتان ترکیب کنید و از طریق آن به دشمنان خود حملات اختصاصی و خاص وارد نمایید.

1,050,000 تومان
( 0 نظر )