Into the Breach

1,230,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396
توسعه دهنده ها : Subset Games
ناشر ها : Subset Games, Netflix, Fangamer
ژانر: Turn-based strategy
پلتفرم ها: Microsoft Windows, macOS, Nintendo Switch, Linux, Stadia, iOS, Android
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

بازی‌های فراوانی در فضا و آینده‌های دور روایت می‌شوند. این آثار معمولاً به دست طرف‌داران سبک علمی تخیلی تجربه شده و علاقه‌مندان زیادی دارند. عنوان Into The Breach یکی از آثار محبوب این سبک است که به دست Subset Games ساخته شده است. در آینده‌ای دور، انسان‌ها با هیولاهای غول آسایی در نبرد هستند. برای پیروزی در این مبارزات، آن‌ها از روبات‌هایی استفاده می‌کنند تا شانسی مساوی داشته باشند. این روبات‌ها از انواع و اقسام اسلحه‌ها و ابزارهای مختلف بهره‌مند هستند.

اگر با بازی فضایی FTL آشنا باشید (عنوانی که پیش از Into The Breach به دست این استودیو ساخته شده است)، تا حدودی از مکانیک‌های به کار رفته درون Into The Breach سر در میاورید. این بازی مکانیک‌های RTS و روگ لایک را به هم ترکیب کرده و یکی از جالب‌ترین تجربه‌های این ژانرها را خلق کرده است. نبردها به صورت نوبتی و همانند بازی شطرنج دنبال می‌شوند. شما باید حرکات خود را به شکل هوشمندانه‌ای انجام داده تا موجودات ترسناک فضایی شانسی در مقابلتان نداشته باشند.

بررسی بازی Into the Breach

Into the Breach بقایای تمدن بشر توسط موجوداتی غول پیکر و بزرگ در زمین با تهدید روبرو شده است. شما باید از موجودات مکانیکی قدرتمند آینده جلوگیری کنید تا بتوانید این تهدید بزرگ را که از جانب بیگانگان می باشد متوقف کنید و بشریت را نجات دهید. هر تلاشی برای نجات جهان یک چالش تصادفی جدید در بازی پیش روی شما قرار می دهد.

در این بازی بازیکنان باید هدایت ربات‌های جنگی را بر عهده بگیرند. بازی Into The Breach هم مانند FTL بخش‌هایی را در خود جای داده که به‌طور تصادفی ساخته می‌شوند. محافظت از ساختمان‌ها یکی دیگر از المان‌های شاخص Into The Breach به شمار می‌رود. آن‌طور که پیدا است، بعضی سازه‌های بازی وظیفه‌ی تأمین کردن نیروی ربات‌ها را بر عهده دارند و نابودی آن‌ها ممکن است به شکست خوردن بازیکن منجر شود. البته پس از شکست هم می‌توان در زمان سفر کرد و «یک خط زمانی دیگر را نجات داد». امکان کسب تجربه، یافتن سلاح‌های جدید و پیدا کردن پایلت‌ها یا خلبان‌های «منحصربه‌فرد» هم موارد دیگری هستند که انتظار بازیکنان Into The Breach را می‌کشند.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Into the Breach”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,230,000 تومان
( 0 نظر )