Heidelberg 1693

2,000,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1400
توسعه دهنده: Andrade Games, Red Art Games
ناشر: Andrade Games
ژانر: Platform game, Indie game, Fighting game, Adventure
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

بازی Heidelberg 1693 یکی از آثار مهیج کامپیوتر است که در فضای دوبعدی جریان داشته و با یک گیم‌پلی پلتفرمر می‌تواند شما را درگیر کند. بازی سبک اکشن و کلاسیکی را دنبال کرده و از یکسری سلاح‌های اساسی تشکیل یافته است. شما در این بازی باید مهارت‌های خود را در درگیری‌ها بالا برده و بتوانید از مکان‌های معروفی عبور کنید که هرکدام سری نهفته در خود دارند. شخصیت‌های تاریخی در بازی حضور دارند و هرکدام برش خاصی از زندگی در آن دوران سیاه آلمان را به نمایش می‌گذارند. تاریک ترین بخش ماجراهای آلمان در این بازی نمایش داده شده و می‌توانید در هر دور آن‌ها را تجربه کنید. بازی از واقعه‌های تاریخی تشکیل یافته است و می‌تواند اطلاعات شما را نیز در همه زمینه‌ها بهبود بخشد.

بازی Heidelberg 1693 چهره‌های ناشناخته‌ای هم خواهد داشت که بعدا به سری اضافه شده‌اند و شما را راهنمایی خواهند کرد. گیم‌پلی بازی خالص بوده و صحنه‌های اکشن آن تماما توسط سازندگان طراحی شده است. اگر مایل به بازدید از مکان‌های جدید هستید، حتما این بازی را از دست نداده و بدانید که الهامات زیادی از فیلم‌ها و بازی‌های مختلف گرفته شده است و می‌توانید تجربه‌ای درخشان داشته باشید. داستان بازی در سال ۱۶۹۳ جریان دارد و نبرد اروپا را به تصویر می‌کشد. آلمان در حال نبرد با فرانسه است که رهبری آن را لوئی چهاردهم برعهده دارد. اتحاد بزرگی بین طرفین شکل گرفته است و قرار است که همه چیز تغییر پیدا کند.

در بازی Heidelberg 1693 می‌بینیم که شکوه پادشاه کم کم افول کرده و این پسر ناتنی وی است که ارتشی ساخته و در صدد کشتن پدر برمی‌آید. او روزهای سختی را گذرانده است و قصد دارد که از پس ابر بیرون آمده و خورشید جدید را برای طلوع به مردم فرانسه هدیه کند.

GAME: Heidelberg 1693 – Andrade Games

بازی Heidelberg 1693 دارای 20 مرحله سخت و چالش‌برانگیز است و با دشمنانی مواجه می‌شوید که با هنر دست طراحی و متحرک شده‌اند. هر مرحله دارای باس‌هایی است که با الهام از چهره‌های تاریخی واقعی طراحی شده‌اند و در دنیایی قدم خواهید گذاشت که با جادوی سیاه و علوم ممنوعه تصرف شده است. در انتها، شما باید پادشاه ماه را از بین ببرید و به سلطنت او پایان دهید.بازی Heidelberg یک بازی اکشن پلتفرمینگ است و برای هر پرش و هر ضربه باید فکر کنید. کوچک‌ترین اشتباهی باعث مرگ می‌شود و باید به خوبی با دشمنان آشنا شوید و نقاط ضعف آن‌ها را پیدا کنید. ارتش پادشاه ماه به راحتی از بین نمی‌رود و حتی اگر بتوانید با شمشیر خود آن‌ها را بکشید، باید برای جلوگیری از زنده شدن آن‌ها، تفنگ خود را بارگذاری کنید و با باروت آن‌ها را به خاکستر تبدیل کنید، در غیر این صورت باید تا ابد با آن‌ها بجنگید.

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Heidelberg 1693”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,000,000 تومان
( 0 نظر )