Five Nights at Freddy’s: Core Collection

1,820,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 1 خرداد 1399
توسعه دهنده: Scottgames, Steel Wool Games
ناشر: Maximum Games, Steel Wool Games
ژانر: Adventure game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

دسته: ,

به شغل جدید خود در پیتزا فروشی فردی Fazbear خوش آمدید – جایی که تخیل و سرگرمی زنده می شود! ببینید چرا فردی و دوستان انیماترونیک او مورد علاقه کودکان و بزرگسالان هستند. از رویارویی های وحشتناک با مجموعه ای از ماشین های قاتل که شب ها در اتاق های پیتزا فروشی در جستجوی مهمانان ناخوانده پرسه می زنند، جان سالم به در ببرید.

Five Nights at Freddy's for Nintendo Switch - Nintendo Official Site

Five Nights at Freddys Core Collection برای PS4

ویژگی های اصلی: TWO YEARS OF FREDDY – مجموعه هسته شامل پنج بازی اول از دنیای FNAF است که همه چیز را آغاز کرد: Five Nights at Freddy’s، Five Nights at Freddy’s 2، Five Nights at Freddy’s 3، Five Nights at Freddy’s 4، و Five Nights at Freddy’s : مکان خواهر. با دوستان جدید جشن بگیرید – با گروهی رنگارنگ از شخصیت های روباتیک آشنا شوید که در حال خوش آمدگویی به خانواده Fazbear هستند: بانی، چیکا، فاکسی و البته خود فردی Fazbear. · پنهان کردن و پنهان کردن – نظارت بر فعالیت های مشکوک animatronics فراموش نشدنی که در شب زنده می شوند. این تنها راه زنده ماندن در شب است! شما می توانید فرار کنید، اما می توانید پنهان شوید. · ویژگی های انحصاری کنسول – یک سیستم دستاورد و جایزه جدید، به علاوه تقلب های اختیاری، شما را به بازدید مجدد از Fazbear Entertainment دعوت می کند.

Amazon.com: Five Nights At Freddy's: Core Collection (Nintendo Switch) :  Video Games

این بازی شامل شخصیت‌های معروفی از تمامی عناوین قبلی است که شاید با آن‌ها آشنا باشید. با ورود به مراحل بازی تمامی این شخصیت‌ها به تعقیب شما می‌پردازند و به‌نوبت سعی می‌کنند شما را بترسانند. در این بازی کاراکترهایی مثل Roxanne Wolf، Glamrock Chika را ملاقات خواهید کرد و باید مراقب باشید زیرا هرلحظه ممکن است شما را غافلگیر کنند. گیم پلی بازی به گشت‌وگذار، عبور از موانع و پنهان شدن خلاصه می‌شود. شما باید با بررسی دوربین‌های امنیتی، محیط را به‌خوبی مشاهده و آنالیز کرده تا بتوانید بهترین مسیر را برای خود پیدا کنید. گاهی هم باید با پرتاب اشیاء و ایجاد سر و صدا دشمنان را گمراه کنید. تنوع مراحل و طراحی آن‌ها در کنار حس دلهره و استرسی که دائم همراهتان است، تجربه این بازی را به‌شدت لذت‌بخش خواهد کرد.

Amazon.com: Five Nights At Freddy's: Core Collection (Nintendo Switch) :  Video Games

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Five Nights at Freddy’s: Core Collection”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,820,000 تومان
( 0 نظر )