Fire Emblem Engage

2,700,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 30 دی 1401
توسعه دهنده: Intelligent Systems
ناشر: NintendoNintendo of America Inc.
ژانر: Adventure gameTactical role-playing gameStrategy game
پلتفرم ها: Nintendo Switch
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

بازی Fire Emblem Engage همانند سایر بازی‌های Fire Emblem، یک بازی تاکتیتی نقش آفرینی است اما تغییرات زیادی نیز داشته است. شما در میانه نبرد می‌توانید از سلاح‌ها، مهارت‌ها و دیگر قابلیت‌های قهرمانان استفاده کنید. سیستم مبارزات تاکتیکی نوبتی بازی نیز اکنون به نام Engage شناخته می‌شود و لایه‌های متعددی را به استراتژی‌های نبرد شما اضافه می‌کند.

هزاران سال پیش اژدها توسط چهار پادشاهی به همراه قهرمانانی از دنیاهای دیگر سقوط کرد و به خواب عمیقی فرو رفت. حالا دوباره این اژدها در حال بیدار شدن است و شما باید با آن مبارزه کنید. از استراتژی‌های غنی و سفارشی‌سازی قوی برای رسیدن به سرنوشت خود استفاده کنید. 12 حلقه نشان را جمع‌آوری کنید و آرامش را به قاره الیوس بازگردانید.

بررسی بازی Fire Emblem Engage

قهرمانان شجاعی مانند مارث و سلیکا را با قدرت حلقه های نشان احضار کنید و در این داستان از قدرت آنها برای پیروزی استفاده کنید.اگر شما جز علاقه مندان به سبک قهرمان بازی Fire Emblame هستید تجربه این بازی و هدایت شخصیت های منحصر بفرد آن را به شما توصیه میکنیم.

علاوه بر حضور چهره‌های شناخته‌شده سری Fire Emblem، در بازی Fire Emblem Engage شاهد چهره‌های جدیدی خواهیم بود. شما در بازی Fire Emblem Engage کنترل آلیر،‌ وارث اژدهای آسمانی را بر عهده دارید که می‌تواند نشان‌های دیگر را احضار کند. شما همچنین در طول سفر خود با چهره‌های متنوعی آشنا می‌شوید که هر کدام مقاصد خود را دارند.

درگیر سبک جدیدی از مبارزه شوید.

Engaging به شما امکان می دهد از سلاح ها، مهارت ها و موارد دیگر در طول نبرد استفاده کنید نبرد تاکتیکی نوبتی با سیستم کاملاً جدید Engage بازگشته است تا لایه‌های بیشتری به استراتژی اضافه کند.

پایگاه عملیات خود را که در آسمان بالای قاره Elyos قرار دارد، کاوش کنید. Somniel میزبان امکانات و فعالیت های متنوعی برای بازیکنان است تا برای نبردهای آینده آماده شوند و در واقع تمرینی برای آنهاست.

پس از هر نبرد، به شما اجازه داده می شود که در میدان نبرد قدم بزنید و هر اقلام یا ایتمی را که کشف می کنید جمع آوری کنید. اینجاست که گرافیک بازی ممکن است نظر شما را جلب کند. به طور خلاصه، کاملاً واضح است که Fire Emblem Engage در مقایسه با نسخه های قبلی این سری در سوییچ چقدر بهتر و باکیفیت تر به نظر می‌رسد. در هر دو جزئیات محیطی و به خصوص مدل های شخصیت، ارائه بازی بسیار نرم و ظریف است. گرافیک عالی و گیم پلی روان بیانگر این است که این اولین بازی در این سری است که به هیچ وجه از پرتره های شخصیت های ترسیم شده برای روایت داستان خود استفاده نمی کند، زیرا به آن نیازی ندارد.

Fire Emblem Engage - Tips And Tricks To Get You Started | Nintendo Life

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Fire Emblem Engage”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,700,000 تومان
( 0 نظر )