FIFA 19

برند:

دسته: ,

FIFA 19 جدیدترین نسخه از سری محبوب فیفا است که توسط استودیوهای EA Vancouver و EA Bucharest در سبک ورزشی و شبیه‌سازی ساخته شده و کمپانی الکترونیک آرتز وظیفه انتشار این بازی را برعهده دارد.
فیفا ۱۹، بیست و ششمین نسخه از این مجموعه پرطرفدار است و این بار نیز همانند سال ۲۰۱۸، کریستین رونالدو به عنوان کاراکتر اصلی کاور این بازی انتخاب شده است. بخش داستانی فیفا به نام The Journey که از نسخه ۲۰۱۷ به گیم‌پلی اضافه شده، در این نسخه نیز ادامه‌ی فعالیت حرفه‌ای هانتر را به تصویر می‌کشد. بعد از رفتن رونالدو در تابستان و پیوستنش به تیم یوونتوس، الکس با باشگاه رئال مادرید قرارداد امضا می‌کند تا بعد از CR7، تبدیل به ستاره کهکشانی‌ها شود.

یکی از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی فیفا 19، اضافه شدن سیستم شوتی به نام Timed Finishing به بازی است. وقتی شما شوتی روانه دروازه می‌کنید، این فرصت را خواهید داشت تا کلید شوت را برای دومین بار هم بزنید و زمان‌بندی این کار، می‌تواند تاثیر زیادی روی شوت شما داشته باشد. اگر گزینه Trainer را فعال کنید، هنگام زدن شوت مشاهده خواهید کرد که یک نوار بالای سر بازیکن ظاهر می‌شود و این نوار، مربوط به زمان‌بندی زدن کلید شوت برای دومین بار است. اگر شما بتوانید کلید شوت را برای بار دوم در قسمت سبز رنگ نوار بزنید، شوت شما شانس بیش‌تری خواهد داشت تا به سمت دروازه و نقطه‌ای برود که مد نظر شما است. با این حال اشتباه کردن در زدن کلید شوت برای بار دوم هم باعث می‌شود تا درصد خطای شوت شما بالا برود.

طبق گفته EA، سیستم انیمیشن بازی دوباره دچار بهبودهایی شده است تا شخصیت بازیکن‌ها در حین بازی و حرکات دقیق‌تر به بهترین شکل ممکن نشان داده شود. انیمیشن‌های بهبودیافته برای محافظت از توپ، حفظ تعادل و تنه‌های فیزیکی آن‌ها را در بهترین شرایط خود قرار داده‌اند و باعث واقع‌گرایانه‌ترین حرکات بازیکنان در تاریخ سری فیفا می‌شوند.

در فیفا، شما می‌توانید علاوه بر بازیکنی که در حال کنترل وی هستید، با نگه داشتن کلید R1/RB، یک بازیکن دیگر را هم مسئول فشار آوردن به بازیکن مهاجم کنید که این بازیکن، توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شود. حال در فیفا 19، قرار است یک نشانگر کم‌رنگ روی سر این بازیکن ظاهر شود تا شما، متوجه شوید که با نگه داشتن کلید مذکور قرار است کدام بازیکن تیم‌تان، بازیکن حریف را تحت فشار قرار دهد

در FIFA 19 حالت‌های خلاقانه و جدیدی به یکی از محبوب‌ترین بخش‌های خود، بخش Kick-Off، اضافه کرده است. بخش Kick-Off جدید شامل حالت‌های بازی جدید، پیگیری آمار و غیره می‌شود. این بخش حالا برای بازی با دوستان، آسان‌تر و هیجان‌انگیزتر از قبل است.

جدا از حالت کیک‌آف کلاسیک، که یک مسابقه معمولی با قوانین معمولی فوتبال است، حالا به بازی FIFA 19 پنج حالت مسابقه جدید اضافه شده است. این پنج حالت مسابقه «لیگ قهرمانان اروپا» (UEFA Champions League)، «قوانین خانگی» (House Rules)، «برد بیشتر» (Best of Series)، «رفت و برگشت» (Home & Away) و «فینال کاپ» (Cup Finals) هستند. هر بخش تغییری در حالت معمولی مسابقه انجام می‌دهد و باعث می‌شود که این بخش هیچ‌گاه تکراری نباشد.

( 0 نظر )