Donkey Kong Country

1,950,000 تومان

برند:

دسته: ,

Donkey Kong Country: Tropical Freeze یک تجربه دوست ‌داشتنی و سخت است که علاوه بر جذابیت برای مخاطبان جدید، با سختی خود می‌تواند بازیکنان قدیمی را هم سرگرم کند. البته این سرگرم شدن کمی گران تمام شده و قیمت ۶۰$ بازی آن هم برای عنوانی که در سال ۲۰۱۴ عرضه شده و تقریباً به جز حالت فانکی نکته جدیدی برای ارائه ندارد، زیاد به نظر می‌رسد. شش جزیره بازی و مراحل آن با وجود ارزشمند بودن کوتاه و فاقد ارزش یک بازی کامل هستند. علاوه بر این اگر از حالت فانکی استفاده کنید، تا حد زیادی بازی کوتاه شده و عملاً در کمتر از ۷ ساعت قادر خواهید بود، بازی را اتمام برسانید.

داستان پنجمین نسخه از سری Donkey Kong Country، ادامه‌ای بر بازی Donkey Kong Country Returns است که در سال ۲۰۱۰ برای نینتندو Wii روانه بازار شد؛ جایی که همه داخل کلبه دانکی کونگ جمع شده‌اند تا تولد او را جشن بگیرند. از طرفی Pointy Tuck مدت‌ها است که دانکی کونگ را زیر نظر گرفته است تا در بهترین فرصت به وی حمله کند و او را از بین ببرد؛ از این‌رو این فرصت را مناسب دانسته و اژدها و بادهای شدید را به سمت کلبه وی هدایت می‌کند.

در حالی که دانکی‌کنگ و دوستانش در حال برگزاری جشن تولد دانکی‌گنگ هستند، ناگهان «Lord Fredrik» که دست بر قضا یک فک دریایی است، همراه با دوستانش که اکثراً موجوداتی مثل خرس قطبی، پنگوئن و … هستند به «جزیره دانکی‌گنگ» حمله و با بر هم زدن جشن تولد دانکی‌کنگ، او و دوستانش را روانه سرزمین‌های دور دست می‌کنند. حال دانکی‌کنگ وظیفه دارد تا با سفر به سرزمین‌های مختلف، دوباره به جزیره خود رسیده و صلح و آرامش را به آن بازگرداند. همان طور که خواندید، داستان بازی همان داستانی است که بارها و بارها شرکت نینتدو برای ما تعریف کرده‌است

بازی Donkey Kong: Tropical Freeze همانند نسخه سال ۲۰۱۴ خود چشمگیر است. جلوه‌های بصری عالی، طراحی مراحل شگفت‌انگیز و معماهای طاقت‌فرسا، مواردی هستند که بازی را شکل داده‌اند و قطعا Donkey Kong: Tropical Freeze جزو آن دسته از بازی‌هایی است که ارزش دارد در لیست بازی‌های نینتندو سوییچ خود قرارش بدهید.

 

1,950,000 تومان
( 0 نظر )