Darksiders Genesis

1,200,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1398
سازنده: Airship Syndicate
ناشر: THQ Nordic
ژانر:هک اند اسلش-نقش افرینی
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Nintendo Switch
رده سنی: بالای 13 سال
حالت: تک نفره – چند نفره

دسته: ,

سری بازی Darksiders همیشه به‌عنوان یکی از بهترین‌های ژانر نقش‌آفرینی مطرح بوده است و با هر نسخه جدید، مرزهای پیشرفت بیشتری را درنوردیده است. اولین نسخه‌های بازی برگرفته از سری Zelda بودند و بعد از افت‌وخیز زیادی، شاهد بازی Darksiders 3 بودیم و استودیو Gunfire Games تلاش زیادی برای ادامه خط‌مشی سری بازی Dark Souls کرده بود. حالا این استودیو Airship Syndicate است که سکان کشتی را به دست گرفته است و باعرضه Darksiders Genesis ما را به دنیای جدیدی برده است. دنیا تماماً به فلاکت کشیده شده است و این تنها چند سوار آخرالزمان هستند که با تکیه‌بر قدرت در حال جولان در دنیا هستند. جنگ سختی میان عدن و سواران آخرالزمان شکل‌گرفته است و همه این‌ها تنها برای تثبیت قدرت است.

نبرد سختی درگرفته است. شیطان رهبری گروه هیولاها را به دست گرفته است و می‌خواهد تعادل قوا را به هم بریزد. این وظیفه شماست که بتوانید با به دست آوردن اطلاعات لازم و جمع‌آوری نیروهای کافی، نبرد نهایی را به نفع خود ببرید. بازی Dakrsiders Genesis درواقع یک بازی در ژانر اکشن ماجراجویی است که راهش را از میان دشمنان و شیاطین و فرشته‌ها باز می‌کند و تنها راه ایجاد تعادل قوا را از چرخش شمشیرها در هوا می‌بیند. این بازی وقایع قبل از شروع سری بازی Darksiders را به ما نشان می‌دهد و البته از سرنوشت آخرین سوار آخرالزمان به نام Strife نیز برایمان می‌گوید. حالت گروهی بازی تجربه‌ای نوین در تاریخ این فرانچایز پدید آورده است. راه خود را از میان خون شیاطین بازکنید و این دنیای به‌هم‌ریخته را سامان دهید. این شیطان است که می‌خواهد همه‌چیز را به نفع خود تمام کند.

Darksiders Genesis خون‌خواهی با شمشیر و فلز است. شخصیت‌های بازی نه‌تنها روش مبارزه متفاوتی دارند بلکه ویژگی‌های روانی جالبی نیز به خود گرفته‌اند. داستان این سری بازی معمولاً بسیار ساده و روان است و این اولین دفعه است که می‌توانید تجربه‌ای کاملاً جدید را مزه کنید. چالش‌های پشت سر هم هوش از سر شما خواهد برد و تازه هر دفعه چالش بسیار سخت‌تری پیش رویتان قرار میگیرد و باید تا آخرین مرحله بجنگید. دنیای بازی پر از موجودات ترسناک و هیولاهای وحشتناک است. دل به دریا بزنید و با همه آن‌ها بجنگید. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Darksiders 3 و Children of Morta بیندازید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Darksiders Genesis”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,200,000 تومان
( 0 نظر )