Crash Bandicoot 4 It’s About Time

1,350,000 تومان

تاریخ انتشار : 1 مهر 1400
توسعه دهنده : Toys for Bob
ناشر : Activision
ژانر : Platform game
پلتفرم ها : Playstation 4, Xbox One, Nintendo Switch, Playstation 5, Xbox Series X/S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره، چند نفره

دسته: ,

بلاخره پس از گذشت چندین سال یک خبر خوبی برای طرف داران سری کرش داریم. نسخه جدید با عنوان Crash Bandicoot 4 It’s About Time منتشر شده که بسیار جذاب و چالش برانگیز است . هرچند که در سالهای اخیر اکتیویژن با خرید این عنوان و باز سازی 3 نسخه اول و عنوان team racing مقداری خاطرات طرفدار های این سری را زنده کرد اما حالا یک نسخه جدید و کاملا متفاوت و صد التبه جذاب تر .

Best Crash Bandicoot 4: It's About Time Wallpapers For Your Desktop Backgroundاین نسخه همانند 3 نسخه اول سبک پلتفرم گیم (Platform game) یا سکو بازی را پیش میگیرد و با این که تغیراتی جذابی که در این سری نسبت به سری های قبل ایجاد شده (مانند متفاوت بودن ماسک ها و قدرت های که انها به شما میدهند و… ) بازی همچنان به ریشه خود متصل است و از ریشه دور نشده و این نواوری های متصل به ریشه بسیار حس خوبی به بازیکن میدهند و باعث میشوند تا بازی کن بتواند مدت زمان زیادی خود را سرگرم بازی بکند .

Wallpapers for Desktop & Mobile w/ New Renders! : crashbandicootدرجه سختی بازی به طوری است که نه شما را خسته میکند و نه حوصله تان را سر میبرد و به صورت استادانه ای تنظیم شده است که شما را ساعت ها به پای بازی و یا شاید به پای یک مرحله بنشاند و حرص و طمع ای به شما وارد کند که تا ان مرحله را تمام نکنید از سر جایتان تکان هم نمیخورید . گرافیک بازی مقداری نسبت به ریمستر ها تغیر کرده است که مثال اصلی ان را میتوانید در چهره شخصیت اصلی ، خود کرش ببینید و همچنین فضای بسری بازی همچنان مرحله به مرحل متفاوت است .

Crash Bandicoot 4: It's About Time demo is coming next week | GamesRadar+این بازی با این که دیگر ساخته ناتی داگ نیست ولی تمام المان های یک کرش خوب و قدیمی یا یکم خودمونی یک کرش پیاده رو داره و اگر طرفدار این سری و این شخصیت محبوب باشید میتوانید بارها و بارها این بازی را به اتمام برسانید و از ان خسته نشوید و حتی اگر ذره ای به بازی های این سبک و یا خود این سری علاقه ای ندارید این بازی حداقل ارزش یک بار بازی کردن را دارد . 

Crash Bandicoot 4' pretends the PS2-era games never happened | Engadget

1,350,000 تومان
( 0 نظر )