8Doors: Arum’s Afterlife Adventure

1,650,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار: 28 خرداد 1399
توسعه دهنده: Rootless Studio
ناشر: Red Art Games, Neowiz Games
ژانر: Metroidvania, Indie game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

دسته: ,

8Doors: Arum’s Afterlife Adventure یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Rootless Studio توسعه یافته و به وسیله NEOWIZ در آوریل 2021 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. گیم پلی بازی دارای سبکی جدید به نام “مترویدوانیا” می باشد؛ مترویدوانیا در واقع زیر شاخه‌ای از سبک اکشن ماجراجویی است که معمولا درخصوص بازی‌های سکوبازی دوبعدی به شمار می‌رود. در بازی شما به عنوان کارکتری به نام در نقش ‘آرومس’ ایفای نقش خواهید کرد، دختری شجاع که داوطلبانه در جستجوی روح پدرش وارد قلمرو زندگی پس از مرگ شده است. در گیم پلی بازی شما باید به او کمک کنید تا از طریق “8 درب برزخ” عبور کرده و اسرار نهفته را حل کنید. در بازی شما باید 8 منطقه مختلف برزخ و موانع بی شمار خطرناک در مسیر خود را پشت سر بگذارید و از 7 نوع سلاح خود برای مبارزه با دشمنان استفاده کنید.

8Doors: Arum's Afterlife Adventure for Nintendo Switch - Nintendo Official  Site

بازی ۸Doors در سبک اکشن و پلتفمر عرضه شده است و می‌توانید در جهان مترویدوانیای آن غرق شوید. بازی تحت تاثیر داستان‌های محلی کشور کره جنوبی قرار دارد و قرار است که نقش Arum را در این بازی داشته باشید. او دختری شجاع است که به‌صورت داوطلبانه به جستجوی روح پدرش رهسپار شده و قرار است که واد قلمرویی شود که او پس از مرگ به دنبالش بوده است. او سعی می‌کند که وارد درب برزخ شده و راهنمایی‌های لازم را در مورد اسرار نهفته درون خود کشف کند. بازی شما را با شکست‌های غضبناک بدی روبرو خواهد کرد که در حین حال زیبا هستند و می‌توانید به دنبال وح فراریانی باشید که نیاز به راهنمایی شما دارند. شما باید نجات این روح‌ها را مدنظر قرار داده و به آن‌ها کمک کنید. گیم‌پلی بازی پویا بوده و در هشت منطقه از برزخ دنبال می‌شود. شما می‌توانید در این برزخ، از موانع بسیاری عبور کرده و مسیرهای خطرناکی را نیز طی کنید.

8Doors: Arum's Afterlife Adventure on Steam

در بازی ۸Doors شاهد حملات ترکیبی خواهیم بود و بازیکنان باید با گول زدن طف مقابل خود، بتوانند بیش از ۳۶ حمله‌ی مختل را در بازی به ثبت برسانند. باس فایت‌های بازی نیز جالب است و می‌توانید الگوهای حمله منحصربه‌فردی را روی آن‌ها به ثبت برسانید. باس‌ها بسیار سخت طراحی شده‌اند و کار چندانی آسانی در آن نخواهید داشت. سلاح‌های بازی نیز به هفت نوع تقسیم شده‌ است و می‌توانید مهارت‌های مختلفی را تجربه کنید.

توانایی‌های منعل هم در بازی وجود دارد که تنها با تیزهوشی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. یکی از بهترین بخش‌های بازی داستان آن است که می‌توانید در آن غرق شده و تجربه جالبی در آن داشته باشید. در پس زمینه بازی زندگی پس از مرگ بسیار جذابی را می‌بینیم که به شیوه‌ی دنیای شرق دنیاب می‌شود. داستان‌های سنتی کره‌ای در این بازی جریان دارد و شخصیت‌های بیاد ماندنی هم به سری اضافه شده است که مفاهیم را به خوبی بیان خواهد کرد.

8Doors: Arum's Afterlife Adventure | Nintendo Switch download software |  Games | Nintendo

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “8Doors: Arum’s Afterlife Adventure”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,650,000 تومان
( 0 نظر )