Labyrinth of Galleria: The Moon Society

2,650,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1401
توسعه دهنده ها : Nippon Ichi Software
ناشر ها : NIS America
ژانر: Role-playing Video Game, Adventure game, Strategy
پلتفرم ها: PlayStation 5, Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, PlayStation Vita
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Labyrinth of Galleria: The Moon Society یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی و استراتژی است که توسط شرکت Nippon Ichi Software توسعه یافته و به وسیله NIS America در فوریه 2023 منتشر شده است. این عنوان فصل جدیدی در ماجراجویی کاوش در Labyrinth of Galleria است که پر از جذابیت و رمز و راز می باشد و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.بازی Labyrinth of Galleria The Moon Society دنباله معنوی بازی Labyrinth of Refrain Coven of Dusk از سال 2016 است. همانند آن عنوان شاهد یک Dungeon Crawler اول شخص با کلی هیولای خطرناک، کاراکترهای قابل تعامل جذاب، گنج‌های باارزش برای پیدا کردن و داستان زیبایی هستیم. شما در نقش روح سرگردان Fantie بازی می‌کنید که تیمی از سربازان عروسکی را به اعماق سیاه چال ای هدایت می‌کند. شما آنجا هستید تا گنج‌های گمشده و رازهای پنهانی را پیدا کنید.

Labyrinth of Galleria: The Moon Society coming west for PS5, PS4, Switch,  and PC in early 2023 - Gematsu

شما که توسط مادام مارتا با شکوه احضار شده اید، فقط یک روح سرگردان هستید که منتظر فرمان بعدی هستید. با کمک اورکا، دستیار مادام مارتا و ارتشی از عروسک های خیمه شب بازی، وظیفه دارید در اعماق هزارتوی مرموز زیرزمینی پر از هیولاهای مسحور جستجو کنید تا هنرهای کنجکاوی را که درون آن قرار دارند کشف کنید. در گیم پلی بازی “هزارتوی گالریا: انجمن ماه” از انواع پیمان‌ها و سربازان عروسکی استفاده کنید تا تیمی متشکل از 40 جنگجو را سفارشی کنید تا در تاریکی شیرجه بزنید و اسرار را کشف کرده و دشمنان را ازبین ببرید.

سیستم مبارزات نقش آفرینی این بازی به شدت پیچیده بوده و با ورود به هر سیاه چاله، شما با لایه‌های هزارتو مانندی روبرو می‌شوید که خارج شدن از آن‌ها دشوار است. خوشبختانه شما می‌توانید تعداد زیادی یار را به این سفر ببرید تا اطمینان حاصل کنید که از این ماجراجویی زنده خارج می‌شوید. گرافیک زیبای کارتونی بازی و دیالوگ‌های بامزه‌اش، آن را تبدیل به یکی از خاص‌ترین بازی‌های نقش آفرینی سال کرده است. پس تجربه Labyrinth of Galleria The Moon Society را از دست ندهید.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Labyrinth of Galleria: The Moon Society”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,650,000 تومان
( 0 نظر )