Train Life: A Railway Simulator

1,390,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1400
توسعه دهنده ها : SIMTERACT Sp. z o.o.
ناشر ها : Nacon
ژانر: Simulation Video Game
پلتفرم ها: Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S
رده سنی: بالای 3 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی Train Life برای اولین‌بار شبیه‌ساز راه‌آهن را برای شما فراهم کرده و شما راننده و مدیر شرکت خواهید بود. باید کنترل قطار خود را به دست گرفته و به اروپا سفر کنید. می‌توانید مسافرین و کالاهای خود را در ۱۰ کشور هدایت کرده و از تاکسی خود حومه، شهرها، جنگل‌ها و کوه‌های اروپا استفاده کنید. هر قطار ویژگی‌های خاصی به‌همراه داشته و باید یاد بگیرید که سیستم پاور و ترمز آن به چه شکل عمل می‌کند. باید بتوانید در نهایت ماهرانه قطار را کنترل کنید و در عین حال هم علائم مربوط به راه آهن را رعایت کنید و با شرایط آب و هوایی سازگار باشید. می‌توانید به یک کارآفرین وقعی راه آهن تبدیل شوید.

شما در این بازی ابتدا شرکت راه‌آهن خود را تأسیس کرده و به‌تدریج آن را توسعه خواهید داد. بعد از انتخاب اسم و لوگو، باید قطارهایی را خریداری کرده و برای آن‌ها راننده استخدام کنید و سپس خط راه‌آهن را با قطارهای خود زنده کنید. قرارداد‌های مختلفی برای جابه‌جایی مسافر یا بار در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید بسته به نوع نیاز و پرداخت آن‌ها، هرکدام را قبول کرده و یا رد کنید. رسیدگی به بخش فنی و سرویس قطارها و همچنین پرداخت به‌موقع حقوق راننده‌ها از دیگر مواردی است که باید مدنظر داشته باشید.

علاوه بر بخش مدیریتی، می‌توانید در نقش راننده قطار هم با زاویه دوربین اول‌شخص، بازی کرده و لوکوموتیوهای مختلفی که وجود دارد را کنترل کنید. هرکدام از این قطارها ویژگی‌های منحصربه‌فردی داشته و سرعت و نحوه ترمز گرفتن با آن‌ها متفاوت است که به ‌مرور زمان آن‌ها را فرا خواهید گرفت و مهارت لازم برای کنترلشان را به دست می‌آورید. شما باید دائم به اخبار خطوط راه‌آهن گوش کرده و از تغییر مسیرها مطلع شوید. اینکه چه زمانی ترمز بگیرید تا قطار در بهترین محل برای پیاده شدن مسافران توقف کند بسیار مهم است و رضایت آن‌ها را بیشتر می‌کند که منجر به درآمدزایی بیشتر برای شرکت شما می‌شود.

Train Life: A Railway Simulator - PS5 Review - PlayStation Country

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Train Life: A Railway Simulator”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,390,000 تومان
( 0 نظر )