Tales of Arise

1,450,000 تومان

برند:


تاریخ انتشار : 27 مرداد 1400
توسعه دهنده: BANDAI NAMCO, BANDAI NAMCO Studios
ناشر: BANDAI NAMCO, Namco Bandai Games America Inc.
ژانر: Fighting game, Action role-playing game, JRPG
پلتفرم ها:  PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

بازی‌های نقش‌آفرینی یکی از متنوع‌ترین سبک‌ها در صنعت بازی‌های ویدیویی هستند و تعداد بسیار زیادی از آن‌ها در طول تاریخ منتشر شده است؛ اما استودیوهای ساخت بازی در ژاپن سبکی منحصربه‌فرد را برای ساخت چنین ژانری پیاده‌سازی می‌کنند که از آن با نام JRPG که مخفف Japanese Role Playing Game است یاد می‌شود. از ویژگی‌های بارز این سبک می‌توان به عمق بسیار بالا و جزییات خیره‌کننده بازی اشاره کرد. بازی Tales of Arise از استودیو معروف BANDAI NAMCO عنوانی جدید در همین ژانر بوده که سبک و سیاق انیمه‌ها را در طراحی دنیای خودش پیاده‌سازی کرده است.

بازی Tales of Arise در دنیایی پویا و بسیار زیبا به‌نام داهنا جریان دارد. در این جهان، ترکیبی از المان‌های طبیعی منحصربه‌فرد وجود دارد که براساس زمان تغییر ظاهر داده و چالش‌های متنوعی را به شما معرفی می‌کند. قهرمانان ما، سرنوشت این جهان را تعیین خواهند کرد و آلفن و شیون نام دارند. آن‌ها با غلبه سر سختی‌ها، جلو رفته و گروهی از دوستان خود را ایجاد می‌کنند. انیمیشن‌های بسیار خوبی در نقاط کلیدی این بازی وجود دارد که رنگ و لعاب بیشتری به قهرمانان ما داده و گیمر می‌تواند با آن‌ها همزاد پنداری کنید. جهان دیگری به‌نام رنان هم در ادامه پدیدار شده و خط داستانی متفاوت و جدیدی را خواهیم داشت.

Hands-On With Tales Of Arise Reveals Smart, Strategic Gameplay Tweaks - Game Informer

داستان بازی در مورد مردم دو سرزمین Renan و Dahnan است که هرکدام قهرمان مخصوص به خودشان را داشته که سرنوشتش را تعیین می‌کنند. یکی از آن‌ها Alphen و دیگری Shionne نامیده شده و هر کدام باید سختی‌ها و چالش‌های زیادی را تحمل کرده و در کنار یکدیگر رشد کنند. در طول این مسیر دوست‌های زیادی پیدا خواهند کرد و تجربیات زیادی کسب می‌کنند. روایت داستانی بازی با صحنه‌های سینمایی و جذابی که مملو از انیمیشن‌های مهیج است شکل گرفته تا تجربه بازی به‌شدت برای بازیکن لذت‌بخش شود و دست کمی از تماشای یک انیمه جذاب نداشته باشد.

Tales of Arise new screenshots show battle gameplay in more detail – Primetimegamer.com

در این بازی می‌توانید از سیستم جدید حملات استفاده کرده و ترکیبی از کومبوهای نابود کننده را روی دشمنان خود اعمال کنید. می‌توانید شهر به شهر در این سرزمین حرکت کرده و سیاره بیگانه را با شکست روبرو کنید. از زمین‌های صخره‌ای بالا رفته و با استفاده از آتش، بزرگ‌ترین موجودات این سیاره را نابود کنید. بازی المان‌های شاخص آثار ژاپنی را به‌همراه داشته و دیالوگ‌ها و طراحی شخصیت بسیار جالب و فراموش نشدنی را در آن خواهیم دید. هرکدام از شخصیت‌ها دارای سیستم نبرد متفاوتی بوده و و برحسب سبک مبارزات خود، می‌توانید با آن‌ها همراه شوید.

Tales of Arise File Size is 37GB - Gaming Route

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Tales of Arise”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,450,000 تومان
( 0 نظر )