Stray

1,760,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 28 تیر 1401
توسعه دهنده ها : BlueTwelve Studio
ناشر ها : Annapurna Interactive
ژانر: Adventure game, Indie game, Platform game, Puzzle Video Game, Simulation Video Game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 12 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
یکی از آثاری که در قالب رویداد Future of Gaming معرفی شد و توانست توجه بسیاری از کاربران پلتفرم پلی استیشن را جلب کند، بازی Stray است. این محصول استودیو BlueTwelve و شرکت Annapurna Interactive، شما را در قالب یک گربه قرار می‌دهد که باید در دنیایی با ساکنین ربات، کاوش کرده و پیش خانواده‌اش برگردد. برای تحقق این امر باید پازل‌های مختلفی از جمله جابه‌جا کردن موانع و عبور از پلتفرم‌های مختلف را پشت سر بگذارید.
تاریخ انتشار بازی Stray مشخص شد

بر خلاف ظاهر چشم‌نواز و رنگارنگ بازی، اصلا و ابدا انتظار یک ماجراجویی شیرین را نداشته باشید. بازی از لحاظ بستر، به نوعی یک اثر پساآخرالزمانی محسوب می‌شود. سال‌هاست که دیگر اثری از انسان‌ها نیست و دنیا شکل متفاوتی به خود گرفته است. موجودات ناشناخته‌ای به نام Zurk، از گیاه و انسان گرفته تا فلز، همه چیز را بلعیده‌اند و خطر در همه جا حس می‌شود. این شرایط فعلی Old City است؛ شهری سایبرپانکی که قرار بود آخرین پناهگاه انسان‌ها باشد و البته به وضوح آن نقشه با شکست مواجه شد.
در ابتدای بازی، گربه‌ی ما در کنار چند گربه‌ی دیگر در محیط بیرون از خواب بیدار می‌شود. گربه‌هایی که به نظر می‌رسد خواهر و برادر‌های گربه‌ی اصلی Stray هستند. پس از چند سکانس کوتاه که بازی اصول کلی را به شما یاد می‌دهد، گربه‌ی ما هنگام عبور از مانع لیز خورده و به درون Old City سقوط می‌کند.

گرافیک هنری بازی چشم نواز است و به سرعت با آن ارتباط برقرار خواهید کرد. تعداد اشیاء داخل محیط به طرز حیرت انگیزی بالاست و هرکدام از آن‌ها با وسواس خاصی در اطراف پراکنده شده‌اند و به هیچ عنوان موردی را نخواهید یافت که به شکل تصادفی قرار گرفته باشند. رنگ‌های نئونی هویت خاصی به شهر مرده رباتی داده‌اند و هرجایی که بروید، بافت‌های متفاوت شهری را به وضوح خواهید دید. به عنوان مثال با ورود به بخش زاغه نشین، به وضوح می‌بینید که امید به زندگی کمتر است و خانه‌ها و مغازه‌ها فرسوده‌اند اما هنگامی که به مرکز شهر می‌رسید، مردم فعال‌تر می‌شوند و اتفاقات متنوع‌تری در جریان است.

تاریخ انتشار بازی Stray استری

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Stray”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,760,000 تومان
( 0 نظر )