Spirit of the North Enhanced Edition

1,250,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 6 آذر 1399
توسعه دهنده: Infuse Studio
ناشر: Infuse Studio, Merge Games
ژانر: Adventure game, Indie game, Casual game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 5
رده سنی: بالای 7 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Spirit of the North از سری عناوین خاص و جذاب به سبک ماجراجویی است که استودیوی اینفیوز (Infuse) وظیفه‌ی ساخت آن را به عهده دارد. شما در این بازی سوم شخص باید کنترل یک روباه ماجراجو را برعهده گرفته و در ایسلند به گشت و گذار بپردازید. معماهای عجیب زیادی در این بازی وجود دارند که باید آن‌ها را حل کنید تا بتوانید به مسیر خود ادامه دهید. در داستان این بازی دیالوگ خاصی وجود ندارد و تمرکز سازندگان روی سفر این روباه بوده است. همچنین این بازی از گیم‌پلی فوق‌العاده و اعتیادآوری برخوردار است که بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم خواهد کرد. داستان این بازی ریشه در افسانه‌های سرزمین‌های شمالی دارد. سبک عنوان Spirit of the North بسیار منحصر به فرد است و در طول این بازی شاهد هیچ دیالوگ یا روایت داستانی نخواهیم بود و بازی‌بازان خود باید به کشف بازی و داستان آن بپردازند.

نقد و بررسی بازی Spirit of the North: Enhanced Edition

بازی Spirit of the North هیچ‌گونه خط روایی خاصی ندارد و باید با جستجو در این دنیای بزرگ که بر اساس فولکلورهای اسکاندیناوی ساخته‌شده است، معماهای مختلفی را حل کنید و به‌نوعی عطش ماجراجویی خود را با این بازی بشویید. برای رسیدن به هدف اصلی بازی، در نقش یک روباه ماجراجو قرار خواهید گرفت که در طبیعت زیبای شمالگان به جستجو می‌پردازد. تنها همین طبیعت زیبا کافی است که شمارا به خود مشغول نگه دارد و توسعه‌دهندگان به همین دلیل نیازی به گنجاندن داستان و دیالوگ در این بازی ندیده‌اند. در این میان با آثار باستانی و مکان‌های بسیار جالب و قابل‌توجه برخورد خواهید کرد که نمونه آن‌ها را به‌ندرت خواهید دید. البته عدم وجود دیالوگ به معنی آن نیست که بازی در مورد هیچ‌چیز است! این روباه معنوی به دنبال کشف روح اصلی این دنیاست و شما هستید که با حل معماهای مختلف او را از میان مکان‌های زیبا و معنوی عبور خواهید داد. هر چه پیش بروید در مورد هویت و وجود خود بیشتر خواهید فهمید.

عنوان Spirit of the North تقریباً از طریق روایت زیبای خود شما را به تحسین وا می‌دارد. از هنر خلق شده در بازی گرفته تا شخصیت‌ پردازی و حتی ساختار روایی داستان که کاملا بدون مکالمه بیان می‌شود، همگی نشان می‌دهند که توسعه‌دهندگان خلاق این بازی از قوه‌ی تخیل و خلاقیت بسیار زیادی استفاده کرده‌اند و آن را به خوبی در بازی گنجانده‌اند. ممکن است با دیدن مشکلات سخت‌افزاری که این بازی از آن‌ها رنج می‌کشد بخواهید تا Spirit of the North را روی پلتفرم دیگری امتحان کنید. جای تاسف دارد که بازی از خرابی‌های متعدد و مشکلات عدیده‌ی بهینه‌سازی رنج می‌برد و اجرای آن هر بار با مشکل مواجه شود مدتی طول می‌کشد تا دوباره به راه افتد. با این حال اگر بتوانید انیمیشن‌های دست و پا شکسته‌ی حرکت شخصیت اصلی و پازل‌ها و جمع‌آوری آیتم‌های بی هدف و خسته‌کننده را تحمل کنید، Spirit of the North خواهد توانست به هدفی که برای مخاطبان خود داشته‌ است برسد و شما را درگیر روایت و دنیای هنری خود کند.

Region

,

1,250,000 تومان
( 0 نظر )