Soul Hackers 2

2,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 4 شهریور 1401
توسعه دهنده ها : Atlus
ناشر ها : Atlus, Sega, Sega Europe Limited, SEGA of America
ژانر: Role-playing Video Game, Adventure game
پلتفرم ها: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Soul Hackers 2 یک بازی نقش‌آفرینی توسعه یافته توسط استودیوی Atlus است که کم‌تر از دو روز دیگر توسط همین استودیو منتشر می‌شود. این بازی دنباله‌ی مستقیم Devil Summoner: Soul Hackers و پنجمین بازی از سری Devil Summoner به شمار می‌رود. سری Devil Summoner خود یک زیرمجموعه از فرنچایز بزرگ‌تر Megami Tensei است. تیم توسعه‌ی Soul Hackers 2 هم متشکل از بسیاری از اعضای قدیمی Atlus و افرادی است که بر روی عناوین Megami Tensei کار کرده‌اند.

بازی Soul Hackers 2 معرفی شد | عرضه در آگوست 2022

داستان این بازی که در دنیای گسترده مجموعه Shin Megami Tensei و در شهری رنگارنگ و سایبرپانکی که شباهت‌های زیادی به توکیو دارد اتفاق می‌افتد، ماجراهای مبارزه‌های گروه مخفی Devil Summoners را روایت خواهد کرد. این بازی بازیکنان را در نقش دو نفر از ماموران انجمن Agents of Aion با نام Ringo و Figure قرار می‌دهد که باید با استفاده از نیروی مخصوص Soul Hack با نیروهای Phantom Society رو‌به‌رو شوند و از پایان دنیا و فرا رسیدن آخرالزمان جلوگیری کنند.

سیستم مبارزات این عنوان به شکل نوبتی خواهد بود. یعنی شما و اعضای گروه‌تان در ابتدا به دشمن حمله‌ور می‌شوید، حال چه با سلاح سرد، سلاح گرم یا جادو. بعد از این اگر دشمن از پا در نیاید، به شکل نوبتی به شما حمله خواهد کرد. یکی از نکات منحصر به‌فرد در بازی‌های دنیای SMT این است که شما در این سیستم مبارزات نوبتی می‌توانید در کنار جنگیدن یا فرار کردن، گزینه دیالوگ را هم انتخاب کنید. برای مثال اگر شیطانی که رو به روی‌تان ظاهر شده شمایلی آرام و ترسیده دارد، احتمالا با جمله‌ای مثل «تسلیم شو تا جانت را ببخشیم!» خیلی راحت تسلیم خواهد شد و حتی احتمال این وجود دارد که به تیم شما ملحق شود. اما اگر این دشمن از قدرت فیزیکی یا جادویی بالایی برخوردار باشد، به راحتی گول حرف‌های شما را نخواهد خورد و باید لِوِل بیشتری داشته باشید تا بتوانید این نوع خصم را هم از پا در آورید.

تصویر یکی از شخصیت‌های بازی Soul Hackers 2

Region

,

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Soul Hackers 2”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,100,000 تومان
( 0 نظر )