Rustler

1,100,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 9 شهریور 1400
توسعه دهنده: Jutsu Games
ناشر: Jutsu Games, Modus Games, Games Operators, PlayWay
ژانر: Adventure game, Shooter Video Game, Fighting game
پلتفرم ها: PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5, MacOS, Nintendo Switch, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

عناوین جهان‌باز به دلیل گستردگی و محتوای زیادی که در دل خود جای می‌دهند، میان بازیکنان محبوبیت زیادی دارند. در صنعت بازی‌های ویدیویی شاید این سبک از بازی‌ها کم تعداد تر باشند زیرا ساخت آن‌ها بسیار سخت بوده و سازندگان باید منابع زیادی را صرف طراحی چنین پروژه‌هایی بکنند. بازی Rustler از استودیو Justsu Games یکی از همین عناوین بوده که با تازگی توسط یک استودیو کوچک منتشر شده و دنیایی جذاب و وسیع را برای گشت‌وگذار در اختیار بازیکن قرار می‌دهد.

Rustler

Rustler یک بازی اکشن دیوانه وار جهان باز می باشد که شما در آن باید به یک اراذل قرون وسطایی تبدیل شوید. ماموریت های دیوانه وار کامل ، کشتن قهرمانان ، سرقت اسب ها ، مبارزه با نگهبانان ، سرقت از دهقانان ، گوش دادن به برخی از موسیقی و موارد دیگر را تجربه کنید . همه ی اینها در سبک گیم پلی old school جمع آوری شده اند. این بازی به سبک خوب و گیم پلی قدیمی GTA ادای احترام می کند و آن را با یک محیط قرون وسطایی ترکیب می کند.

در نقش The Guy بازی کنید ، که ظاهرا پدر و مادرش خیلی تنبل بودند و نمی توانستند یک اسم مناسب به او بدهند. بی عدالتی فئودالی ، تفتیش عقاید ، شکار جادوگران را تجربه کرده و به مسابقات بزرگ بپیوندید . با شوالیه های شجاع و در عین حال فوق العاده احمق دیدار کنید. طیف گسترده ای از مأموریت های پیچیده را به پایان برسانید ، یا از این نقشه خسته نشوید و در روستاها و شهرها ضرب وشتم ایجاد کنید. پیاده روی یا با اسب دزدیده شده را انتخاب کنید. با شمشیر بجنگید یا یک تیر انداز اتوماتیک فانتزی انتخاب کنید. یک اراذل و اوباش جسور و کچل در قرون وسطایی باشید  نیای Rustler مملو از شوخ طبعی ، تجزیه و تحلیل است.

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Rustler”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1,100,000 تومان
( 0 نظر )