Necromunda: Hired Gun

950,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 11 خرداد 1400
توسعه دهنده: Streum On Studio
ناشر: Focus Home Interactive
ژانر: Adventure game, First-person shooter, Platform game, Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox Series X and Series S, PlayStation 5, Xbox One
رده سنی: بالای 18 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Necromunda: Hired Gun یک بازی هیجانی در سبک اکشن ، تیراندازی و ماجراجویی می باشد که توسط کمپانی Streum On Studio ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در ماه می 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است.این بازی دارای سبک FPS نیز می باشد که شما در آن نقش یک تیر انداز اول شخص را به عهده دارید.

بازی Necromunda Hired Gun داستان جذاب اکوسیستمی را تعریف می‌کند که برای به تعادل بخشیدن خود، از یک سلاح بزرگ و بی زحمانه استفاده کرده و به سمت اقیانوس می‌رود. در این راه تنها با داشتن پول و یک سگ وفادار می‌تواند روال قابل اعتمادی داشته باشید. همه به فکر شکار شما هستند و این سوال مطرح می‌شود که آیا می‌توانید در فضای خونین رقابتی زنده بمانید یا خیر. این بازی در سبک شوتر اول شخص دنبال شده و خشونت بسیار مهیجی هم در ادامه خواهد داشت. بازی در تاریک‌ترین نقاط شهر نام کندو جریان دارد و قرار است که یکی تجربه‌های جذاب Warhammer 40000 را تجربه کنید. گانگسترهای بزرگ شهر و جهش یافته‌های آن‌ها را نابود کرده و تلاش کنید که بهترین استفاده را از سلاح‌های خود ببرید.

Necromunda: Hired Gun Gameplay Overview Trailer Explains Exactly What You  Will Be Doing

به‌جز طیف گسترده سلاح‌هایی که در دسترس خواهید داشت، در بازی امکان ارتقا تجهیزات و زره خود را نیز دارید و این موضوع با جزییات بالایی طراحی‌شده است. با استفاده از پولی که درازای اجرای مأموریت‌ها به دست می‌آورید می‌توانید تمام قسمت‌های زره خودتان را ارتقا دهید و یا زره کاملاً جدید و کارآمدتری را خریداری کنید. این ارتقاها قابلیت‌های جدیدی مانند اجرای پرش‌های بلندتر، امکان دویدن روی دیوار و یا استفاده از قلاب برای حرکت سریع در میدان نبرد را به کاراکتر شما اضافه می‌کنند. این موضوع تنوع خیلی خوبی به گیم پلی جذاب و مهیج بازی داده و باعث می‌شود بتوانید مسیرهای مختلفی برای پیشروی در مأموریت‌ها داشته باشید.

Necromunda Hired Gun - 30 Minutes of Gameplay From Warhammer 40K FPS |  gamepressure.com

بازی در دنیای معروف Warhammer 40K و در شهر Necromunda جریان دارد که سبک و سیاقی صنعتی داشته و پیشرفت‌های زیادی در این مورد در دنیا دیده می‌شود؛ اما از طرفی این پیشرفت‌ها همه‌چیز را خشن‌تر کرده و زنده ماندن در چنین شرایطی بسیار سخت و چالش‌برانگیز است. شهر توسط سه گروه اصلی اداره می‌شود که به ترتیب Orlock،Escher و Goliath نام دارند. گروه Orlock بهترین تکنولوژی‌های صنعتی را در دسترس دارند و نسبت به غریبه‌ها اصلاً مهربان نبوده و پاسخشان را فقط با گلوله می‌دهند. گروه Escher که فقط از زنان و دختران تشکیل‌شده به سلاح‌های پلاسما و مواد شیمیایی دسترسی دارند و درنهایت گروه Goliath که سلاح‌های سنگین با لباس‌های زره ای غول‌پیکر داشته و برای مقابله با آن‌ها باید سلاح‌های قدرتمندی به میدان بیاورید.

Necromunda: Hired Gun patch brings stability and bug fixes

Region

,

950,000 تومان
( 0 نظر )