Metro Exodus Complete Edition

1,450,000 تومان

برند:

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Metro: Exodus یکی از بازی‌های معرفی شده در کنفرانس مایکروسافت E3 امسال بود. داستان بازی کمی پس از آن پایان خوب Metro: Last Light آغاز می‌شود (Last Light دو پایان مجزا دارد). در این قسمت آرتیوم، به همراه گروه و خانواده‌اش و به‌ عنوان رنجر اسپارتانی، به منظور پیداکردن جایی مناسب برای زندگی باید از رودخانه ولگا به سمت کوه‌های اورال سفر کند که اگر خوش‌شانس باشیم، همان تنش و خشونتی که در قسمت‌های قبلی مترو جریان دارد را هم تجربه خواهیم کرد.

Exodus اثری جاه‌طلبانه‌تر از نسخه‌های پیشین است و از چرخه‌ی دینامیک روز و شب و آب‌ و هوایی بهره می‌برد و نهایت استفاده را از سخت‌افزار XBOX ONE X می‌کند. اسلحه‌ها و اشیا هم توسط سیستم Crafting ساخته می‌شوند، پس باید خود را برای قدری گردش و جستجو آماده کنید.

تغییر دیگری که در این نسخه به وجود آمده، رادیواکتیوی نبودن برخی مناطق سطح زمین است. البته آلودگی هنوز کامل از بین نرفته پس باید همیشه ماسک و تعدادی فیلتر به همراه داشته باید.
Metro: Exodus کاملا جهان-باز نخواهد بود و همانند Last Light هم با محیط خطی روبرو می‌شوید و هم محیط‌های باز؛ اما این بار محیط‌های باز گسترده‌تر از قبل خواهند بود. اما این جهان-باز بودن نسبی به این معنا نیست که دیگر شما نخواهید توانست در تونل‌ها قدم بزنید. همچنین برای سهولت سفر در مناطق جهانِ بازی، قطاری مجهز وجود دارد که به همراه گروهی از بازماندگان می‌توانید از آن به عنوان وسیله‌ی نقلیه استفاده کنید.

Region

, ,

1,450,000 تومان
( 0 نظر )