Medieval Dynasty

2,050,000 تومان

برند:

تاریخ انتشار : 27 شهریور 1399
توسعه دهنده ها : Render Cube
ناشر ها : Toplitz Productions, Toplitz Productions GmbH
ژانر: Open world, Strategy game, Strategy Video Game, Fighting game, Nonlinear gameplay, First-person Adventure
پلتفرم ها: PlayStation 5, Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
رده سنی: بالای 16 سال
حالت: تک نفره

شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,

Medieval Dynasty این بازی استراتژی شما را به اروپای قرون‌وسطا می‌برد و با شرایط سیاسی و اجتماعی آن دوران آشنا می‌سازد. در این دوره از تاریخ اروپا، اشراف‌زادگان و کلیسا بر تمام سرزمین‌ها حکومت می‌کردند و قدرت مطلق را در اختیار داشتند. در این دوره کشمکش‌های سیاسی و جنگ بین اشراف‌زادگان و پادشاهان بیداد می‌کرد و تنفر و حسادت میان تمامی کشورها احساس می‌شد. بازی Medieval Dynasty شما را در نقش یک دهقان و شکارچی ساده قرار می‌دهد که رویاهای بزرگی در سر دارد و بسیار بلندپرواز است. او آرزو دارد تا بر چرخ سرنوشت تاخته و برای یک بار هم که شده پادشاهی و حاکمیت مستقل خود را ایجاد کند. برای محقق کردن این بلندپروازی‌ها، او به منطقه‌ای دورافتاده سفر کرده و شروع به ساخت دهکده‌ای کوچک می‌کند.

Medieval Dynasty

داستان بازی Medieval Dynasty در اروپای قرون وسطی جریان دارد، جایی که اشراف و روحانیون بر آن حکومت می‌کنند و تجارت بین ملت‌ها نیز موجب رونق اقتصادی شده است. البته حسادت، بی‌اعتمادی و طمع نیز در این بین وجود دارد و درگیری‌های نظامی در همه جای سرزمین دیده می‌شود. قاره‌ها مدام در حال تغییر هستند و در سلسله‌ای که وجود دارد، شما در نقش یک جوان باید ماموریت‌های خود را انجام دهید. در ابتدا باید با موفقیت فرار کرده و سرنوشت خود را به‌دست بگیرید. باید تنهایی به‌دل راه زده و تجربه‌ی بالایی در رسیدن به مهارت استادی کسب کنید.

بسیاری از مهارت‌ها را خودتان در راه و ماموریت‌های خود کسب خواهید کرد و می‌توانید دوام و پیشرفت خود را برای رهبری یک ملت ادامه دهید. همه چیز به شما بستگی دارد و عمده فعالیت‌های شما در زمینه جمع‌آوری منابع، ساخت و ساز واسیل مختلف و احداث ساختمان‌هایی برای رفاه مردم خود خواهد بود. بازی Medieval Dynasty از یک گیم‌پلی منحصربه‌فرد برخوردار است و در بسیاری از ژانرها جریان آن را خواهیم دید. زمستان‌های سخت و وقایع غیرمنتظره در انتظار شما هستند و مهارت‌های شما را به چالش می‌کشند. این چالش‌ها کمک می‌کنند که سرنوشت بهتری در نهایت داشته باشید.

Acclaimed Historical Survival Medieval Dynasty Planned for PSVR2 | Push  Square

گیم پلی بازی Medieval Dynasty مشابه Animal Crossing است اما دنیای آن کاملاً واقعی است و خطرات پیش‌آمده هم جدی و خشن هستند. دنیای سه‌بعدی و بزرگ بازی سرشار از اتفاقات مختلف است و بقا را سخت می‌کند. فکر کنید که زمستان درراه است و خبری از هم مغازه و سوپرمارکت نیست، باید آذوقه جمع کنید و خود را برای این فصل سرد و سخت آماده کنید. نحوه شبیه‌سازی بازی بسیار جالب است و اجازه ساخت ابزار و تجهیزات مختلفی را می‌دهد و ساخت اسطبل، خانه و مزرعه، تنها بخشی از تجربه گسترده و بی‌نظیر بازی است. شخصیت‌های داخل بازی کاملاً زنده و پویا هستند و می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد و حتی با کمک به دیگران، نظرشان را جلب کرد. داشتن استراتژی مناسب، یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای بقا و ایجاد یک روستای بزرگ است.

Medieval Dynasty

Region

دیدگاه‌ها

هنوز هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.

Be the first to review “Medieval Dynasty”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2,050,000 تومان
( 0 نظر )